Kripto Borsa Haberleri

Coinbase, Ethereum Tabanlı Altcoinler İçin Destek Vererek Rallileri Başlattı!

ABD’nin önde gelen kripto borsası Coinbase, piyasalar konsolide olmaya devam ederken iki Ethereum (ETH) tabanlı altcoin projesine destek verdi.

Coinbase Twitter üzerinden yaptığı bir duyuruda, yeterli likidite seviyelerine ulaşıldığında 8 Aralık’ta Ethereum ağında Aragon (ANT) ve Rocket Pool (RPL) için destek ekleyeceğini söyledi.

Piyasa değeri 91 milyon dolar olan Aragon, merkezi olmayan otonom organizasyonlar (DAO’lar) oluşturmak için bir çerçeve olmayı hedefliyor ve kullanıcıların Ethereum blok zincirinde kolayca DAO’lar oluşturmasına olanak tanıyor. Yerel tokeni ANT, kullanıcıların teklifleri oylamasına olanak tanıyor.

Yine Ethereum tabanlı bir proje olan Rocket Pool, ETH 2.0 üzerinde stake etmek için sermaye ve donanım gereksinimlerini azaltmayı amaçlayan bir stake havuzu protokolüdür. RPL yönetim için kullanılır ve sigorta amacıyla Rocket Pool üzerinde de stake edilebilir.

coinbase haberleri

Her iki token da geçtiğimiz hafta Coinbase’in şeffaflığı teşvik etmek ve içeriden öğrenenlerin ticaretini önlemek için oluşturduğu listeleme yol haritasına yerleştirildi.

Bu haberin yazıldığı sırada, RPL son yedi günde %8 artış gösterdi ancak birkaç gün boyunca 21$ ile 19,70$ arasında konsolide oldu. RPL güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Aragon daha fazla güç gösterdi, ANT geçen hafta %20 kazanç sağladı ve şu anda gün içinde %9,5 artış gösterdi. ANT güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Coinbase, çok sayıda kripto varlığı listelemeyi hedefliyor!

Coinbase geçen yıl boyunca daha fazla kripto varlığı listelemeye devam etti ve ayı piyasasına rağmen işlem listesini ikiye katladı.

Bu yılın başlarında Brian Armstrong, borsanın şirketin standartlarını karşıladıkları sürece mümkün olduğunca çok sayıda kripto varlığı listelemeyi hedeflediğini söyledi.

“Bu bir nevi Amazon gibi bir şey, bir ürünün üç yıldızı olabilir ya da beş yıldızı olabilir ancak sürekli olarak bir yıldız almaya başlarsa muhtemelen hileli ya da kusurludur. Belki Amazon onu kaldırır. Aksi takdirde, bunların ne olduğuna piyasanın karar vermesine izin vermek istersiniz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!