Bitcoin AnalizleriEthereum Analizleri

Bloomberg Analisti, ETH’nin Bitcoin’den Daha İyi Performans Göstereceğini Söyledi!

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, Ethereum’un (ETH) Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstermeye hazırlandığını söyledi.

Yakından takip edilen analist, neredeyse tüm risk varlıkları için dalgalı sulara rağmen Ethereum’un Bitcoin (ETH/BTC) karşısındaki performansının, ana akım benimseme sayesinde güçlü bir yükseliş trendinde kaldığını söyledi.

“BTC serileri aşıyor; Ethereum ilk doğan kriptodan daha iyi performans göstermeye devam etmek için en iyi aday olabilir.
Ethereum’un BTC karşısındaki ilerlemeleri, çoğu risk varlığındaki 2022 deflasyonu tarafından sarsılmadı ve dayanak kazanıyor olabilir.”

ethereum analiz
kaynak: mike mcglone/twitter

Bitcoin daha iyi performans gösterebilir

Bununla birlikte McGlone, BTC için de bir “sıcak dönem” öngörüyor ve piyasa değerine göre lider kripto varlığının, Federal Rezerv şahin tutumunu tersine çevirdiğinde borsadan daha iyi performans gösterme yolunda olduğunu söyledi.

“Önümüzde Sıcak Bir Büyü Var: BTC Haçları ve Daha İyi Performans Gösterme Eğilimi. Dünyanın ölçüt dijital varlığı 2022’de çoğu kripto para gibi dayak yedi. Fed gevşemeye döndüğünde…BTC daha iyi performans gösterebilir.”

bitcoin analiz
kaynak: mike mcglone/twitter

McGlone, daha yakından bakıldığında BTC’nin Tesla’dan (TSLA) daha iyi performans göstermeye de hazır olduğunu söyledi. BTC ile benzer risk profiline ve piyasa özelliklerine sahip yenilikçi bir teknoloji hissesi olan TSLA’nın performansı analistler tarafından sıklıkla BTC ile karşılaştırılıyor.

Bloomberg stratejisti, Bitcoin’in azalan enflasyon oranı ile BTC’nin, arz ve talep faktörlerinin daha enflasyonist TSLA hissesi yerine lider kriptoyu tercih etmesi nedeniyle Tesla’yı gölgede bırakmaya hazır göründüğünü söyledi.

“Bitcoin Crosses, Crypto Looks to Regain Upper Hand Over Tesla – Azalan Bitcoin arzının neredeyse kesinliği ve Tesla hisselerinin artan miktarı, eğer ekonomi kuralları geçerliyse, kripto tarafından daha iyi performans gösterilmesini destekliyor.”

bitcoin analiz
kaynak: mike mcglone/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin 16.798 dolardan işlem görüyordu. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!