Bitcoin Analizleri

Peter Brandt, Bitcoin’in Yükseliş Senaryosunu Açıkladı!

Deneyimli yatırımcı Peter Brandt, Bitcoin (BTC) için kriptoyu iki yıl içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabilecek bir yükseliş senaryosu öngörüyor.

Brandt, Twitter takipçilerine Bitcoin’in bu yıl yeni bir boğa piyasası başlatmasının olasılık dahilinde olduğunu ancak gerçekte ne olacağını kimsenin bilmediğini söyledi.

“Herhangi bir aptal piyasalar hakkında çılgın tahminlerde bulunabilir, işte benim aptal şapkalı tahminim. Gerçekte hiç kimse herhangi bir piyasanın ne yapacağına dair bir ipucuna sahip değildir.”

bitcoin analiz
Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Yatırımcının grafiğine bakıldığında, BTC’yi bu yılın 2. çeyreğine kadar 30.000 $ ‘ın üzerine çıkarabilecek olası bir ters baş ve omuz formasyonunun ana hatlarını çiziyor gibi görünüyor. Ters baş ve omuz formasyonu, bir düşüş trendinin potansiyel sonunu gösterdiği için yatırımcıların aradığı formasyonlardan biridir.

Brandt ayrıca Bitcoin’in olası uzun vadeli fiyat hareketini gösteren bir grafik de paylaştı.

bitcoin analiz
Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Yatırımcının grafiğine göre Bitcoin, ters baş ve omuz formasyonundan çıktıktan sonra yeni bir boğa piyasasına başlayabilir ve 33.000$’a kadar düzeltme yapmadan önce 70.000$’a ulaşabilir ve ardından 2025’te 175.000$ civarına yükselebilir.

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin 21.050 $’a işlem görüyor. Brandt’ın uzun vadeli hedefine doğru bir hareket, kral kripto için %731’in üzerinde bir yukarı yönlü potansiyel olduğunu gösteriyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!