Bitcoin Analizleri

Popüler Yatırımcı, Bitcoin’in %70’in Üzerinde Patlayacağını Söyledi!

Popüler kripto para analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe, önümüzdeki haftalar ve aylar boyunca kral kripto Bitcoin (BTC) hakkındaki görüşlerini güncelledi.

Van de Poppe, YouTube abonelerine Bitcoin’in 40.000 $’a kadar bir fiyata yükselmeden önce bir aralıkta işlem yapabileceğini söyledi.

Bitcoin 2023’ün ikinci çeyreğinde 40.000 $ olacak

Popüler kripto para analisti ve yatırımcısına göre; 37.000 ila 40.000 $ fiyat seviyesi, Bitcoin’de açık pozisyonları olan yatırımcıların çoğunun muhtemelen 2023’ün ikinci çeyreğinde (Q2) pozisyonlarını kapatacağı yerdir.

“Bence kar alma fiyatı 29.000$ civarında gerçekleşmeye başlayacak ve büyük olasılıkla 37.000$ ila 40.000$ arasında olacak. Bence tüm bu koşu ve şimdi tekrar koşmaya başlamadan önce sadece birkaç hafta sürebilen yatay dönem var, 37.000 ila 40.000 $ ‘a doğru bu koşu büyük olasılıkla 2. çeyrekte gerçekleşecek.”

bitcoin analiz
Kaynak: Michaël van de Poppe / YouTube

Bitcoin bu haberin yazıldığı sırada 22.709 $ değerindeyken, 37.000 $ ila 40.000 $ hedefi en az %70’lik bir artış anlamına gelecektir. Van de Poppe, boğa döngüsü ve bunu takip eden fiyat hareketleri başlamadan önce trendin keskin bir şekilde tersine döneceğini söyledi. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

“Ve sonra tüm boğa döngüsü başlamadan önce çok hızlı bir düzeltme daha gerçekleşecek.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!