Bitcoin Analizleri

Ünlü Stratejiste Göre Bitcoin, Canavar Yükselişi Sinyali Veriyor!

Popüler bir kripto stratejisti, kral kripto Bitcoin’in (BTC) 2023’te büyük bir ralli için hazırlandığına inanıyor.

Sektörde Inmortal olarak bilinen analist, Twitter takipçilerine BTC’nin üç günlük grafikte bir trend dönüş sinyali verdiğini söyledi.

“BTC’de canavar sapması.

Olumlu ama bu bir dip sinyali değil. RSI (göreceli güç endeksi) daha yüksek dipler yaptıkça fiyat düşmeye devam edebilir.”

bitcoin analiz
kaynak: inmortal/twitter

Bitcoin 2023’te destansı bir ralli başlatacak

RSI, bir varlığın trendinde büyük bir değişime işaret edebilecek bir momentum göstergesidir. Analistin grafiğine bakıldığında Bitcoin’in bir yükseliş sapması oluşturduğu görülüyor, bu da BTC’nin fiyatı düşmeye devam etse de alıcıların ivme kazanmaya başladığını gösteriyor. Inmortal’ın grafiği de BTC’nin Ocak 2019, Ekim 2020 ve Temmuz 2021’de aynı sinyali verdikten sonra güçlü yükselişler gerçekleştirdiğini gösteriyor.

BTC boğalarının ivme kazanmasıyla birlikte Inmortal, Bitcoin’in 2023’te destansı bir ralli başlatacağına ve BTC’nin kral kriptonun yaklaşık 3.000 $’dan 14.000 $’a yükseldiği 2019 Mart ve Temmuz ayları arasındaki performansını yansıtacağına inanıyor.

“Bunu 2023’te de tekrarlayacağız.”

bitcoin analiz
kaynak: inmortal/twitter

Inmortal kısa vadede BTC’nin 17.500$ seviyesine doğru sıçrayacağını düşünüyor.

“Ben olsam alırdım.”

bitcoin analiz
kaynak: inmortal/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin, son 24 saatte %2,80’lik bir artışla 16.855$’dan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!