Ethereum Analizleri

Ethereum Köpek Balıkları 6 Milyar Doların Üzerinde Birikim Yaptı!

Santiment adlı kripto analiz platformu, köpek balıklarının geçtiğimiz yıl Ethereum (ETH) için 6,13 milyar dolar değerinde birikim yaptığını açıklıyor.

Ancak, piyasa istihbaratı sağlayıcısı, aynı dönemde balinaların çoğunlukla Ethereum varlıklarını sattığını belirtiyor.

Santiment’in verilerine göre, geçtiğimiz yıl ETH için köpek balıkları 3,61 milyon ETH topladı, ancak aynı dönemde balinalar bu miktardan iki kat daha fazlasını satışa çıkardı.

“Ethereum’un büyük adresleri ellerinde tuttukları arzı önemli ölçüde değiştirdi. Elinde 10-10.000 ETH tutan adresler geçtiğimiz yıl toplu olarak 3,61 milyon coin ekledi. Bu arada, 10.000-10.000.000 ETH’ye sahip adresler aynı zaman diliminde toplu olarak 9,43 milyon coin’i elden çıkardı.”

ethereum analizleri
kaynak: santiment/twitter

Ethereum haber yazıldığı sırada 1.699 dolardan işlem görüyordu.

Santiment’in analizine göre, bankacılık krizine ilişkin tartışmaların kripto para sektöründe baskın olduğu bir dönemde, Credit Suisse’in İsviçre Ulusal Bankası’ndan 54 milyar dolarlık borç alarak ayakta kalma kararı da bu konuda öne çıkıyor.

“Credit Suisse’in 54 milyar dolarlık bir can simidi kredisi almasının ortasında, kripto forumları meydana gelen çeşitli bankacılık krizlerine çok dikkat ediyor. İleriye dönük yasalar ve politikalar kripto para biriminin gidişatı üzerinde dramatik bir etkiye sahip olabilir.”

ethereum analizleri
kaynak: santiment/twitter

Bitcoin Kullanımında Artış Görülüyor: Bankacılık Krizi ve Dalgalanmalara Rağmen Piyasa İstihbaratı Firması Açıklama Yaptı

Bitcoin’in ağ büyüme oranı, şu anda kripto piyasalarındaki öngörülemeyen dalgalanmaya rağmen başarılı oluyor. Geçtiğimiz iki ay içinde toplam BTC adresi sayısı 1,71 milyon artarak nispeten kısa bir süre içinde %3,95’lik bir artış gösterdi.”

ethereum analizleri
kaynak: santiment/twitter

Bitcoin haberin yazıldığı sırada 24.958 dolardan işlem görüyordu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!