Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Poppe, Ethereum Rakibi Solana için 2022 Tahminini Açıkladı!

Kripto para analisti ve tüccarı Michaël van de Poppe, 2021’de altcoin patlayıcı bir büyüme yaşadıktan sonra bir Ethereum (ETH) rakibinin ne kadar yükseğe çıkabileceğini planlıyor.

Yakın tarihli bir strateji oturumunda Van de Poppe, 157.000 YouTube abonesine katman-1 akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) Ethereum platformunun yüksek işlem maliyetleri ve ölçeklenebilirlik sorunları gibi bazı sınırlamalarından yararlandığını söyledi.

Kripto stratejisti, genel kripto piyasalarının 2022’ye doğru yükseliş eğiliminde olduğunu düşünüyor ve Solana 193 $ bölgesinin üzerine başarılı bir şekilde geçebilirse, altcoin önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerini geçecek.

“Kişisel olarak izlediğim iki seviye, ilk birkaç çalıştırmada 410 dolar ve 650 dolar.

Ancak, Bitcoin’in büyük bir çıkış yapacağı ve tüm kripto para piyasa değerinin büyük bir çıkış yapacağı kapsamlı bir boğa piyasasına sahip olduğumuzu hayal edin.

Bu koşuyu yaptığımız, başka bir düzeltme yaptığımız ve ardından tüm boğa piyasası bitmeden bir kez daha koşmaya başladığımız, burada da Solana için aşırı bir koşu görüyor olabiliriz, bu da bizi doğru yere götürebilecek bir koşuya neden olabilir. … diyelim ki 1.000 $ veya 1.500 $’ı bile vurabiliriz ve sonra bu boğa döngüsünün sonuna geliyoruz.”

solana

Van de Poppe, yukarı yönlü fiyat tahminini şu anki çalışma sırasında 600 $ SOL’nin mümkün olduğuna inansa da, SOL 1.000 $ fiyat etiketine ulaşmadan önce daha geniş kripto pazarlarının 5 kata ulaşması gerektiğini söyleyerek sonlandırıyor.

Yazma sırasında, Solana gün için %3.42 düşüşle 190.48$’a geriledi. Beşinci sıradaki kripto varlığı bu yıl balistik gitti ve mevcut fiyatına düzeltme yapmadan önce 1.52 dolardan Kasım ayının en yüksek seviyesi 258.63 dolara çıktı.

Grafik gurusu, kripto pazarları genişlemeye devam ederse, Solana’nın Bitcoin’e (BTC) karşı 3 kat daha yapamaması için hiçbir neden olmadığını düşünüyor .

telegram 12

Analist, SOL/BTC ticaret çiftiyle ilgili olarak şunları söylüyor:

“Bir fiyat tahminine baktığımda, eğer piyasa kendini 10 ila 15 trilyon dolara genişletecekse, Solana’da bir 5 kat daha fazla normal olmalı, çünkü bu sadece tüm pazarın ortalaması.

Ancak bir Fibonacci uzantısına bakıyorsak, kendimizi 0,0071 BTC’ye (352,62 $) veya potansiyel olarak 0,012 BTC’ye (595,97 $) doğru koştuğumuzu görebiliriz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!