Altcoin Haberleri

Ekonomist Alex Kruger, Piyasa Çöküşü Ortasında Odaklanacak Altcoinleri Açıkladı!

Ekonomist ve tüccar Alex Kruger, kripto yatırımcılarını piyasa düşüş eğilimindeyken Ethereum (ETH) rakipleri gibi belirli kripto varlıklarına odaklanmaya çağırıyor.

Kruger, 107.500 Twitter takipçisine Cosmos (ATOM) ve Fantom (FTM) gibi Ethereum alternatiflerinin dikkatlerini çekecek kripto varlıklarından bazıları olduğunu söylüyor.

Fantom, yerel belirteci son 365 gün içinde %13.000’den fazla artan, ölçeklenebilir, akıllı sözleşme özellikli bir blok zinciridir. Cosmos, merkezi olmayan bir şekilde iletişim kurabilen paralel blok zincirlerinden oluşan bir ekosistemdir.

altcoin

Tüccar ayrıca, Ocak ayı hissiyatının yaklaşmakta olan istihdam ve enflasyon istatistiklerine bağlı olacağını söyledi.

“ATOM ve FTM gibi birkaç isme odaklanın.

Ocak ayı için [yukarı çıkıp çıkmayacağım] verilere bağlı olacak.

Cuma günü güçlü maaş bordroları ve Çarşamba günü beklenenden yüksek enflasyon görürsek, piyasalar paniğe kapılır.”

Kruger, “Ocak ayı için yükseliş” olmamasına rağmen, fonlama oranı “daha az negatif olduğunda, tekrar ziyaret edeceğini” söyledi.

Fonlama oranı, spot fiyatların kalıcı vadeli işlem sözleşmesi fiyatına mümkün olduğunca yakın olmasını sağlamak için kripto tüccarlarının birbirleri arasında yaptıkları periyodik bir ödemedir. Sıfırın üzerinde bir fonlama oranı yükseliş eğilimini gösterirken, sıfırın altında bir fonlama oranı düşüş eğilimini gösterir.

telegram 12

Ekonomist ayrıca kripto piyasalarında tam bir ayrışmanın olası olmadığını söylüyor. Ayrışmalar, Bitcoin (BTC) ve diğer ilişkili kripto varlıklarının getirileri beklentilerle uyumlu hareket etmeyi bıraktığında meydana gelir.

“Yalnızca BTC düz olduğunda veya bazen bir varlık düşüşte sert satın alındığında geçici olarak ayrılmayı görün.

Kripto içi korelasyonlar çok yüksektir ve uzun süre böyle kalacaktır.

Tam ayrıştırma fikri, şişman zenginlerin boş zamanlarında eğlendirmekten hoşlandıkları bir seraptır.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!