Bitcoin Haberleri

Dünyaca Ünlü Yatırımcı Açıkladı: “Bu engel kalkarsa trilyonlarca dolar Bitcoin’e geçebilir!”

2021 05 20 15.14.49

İş adamı Kevin O’Leary, Bitcoin’e akan bir kurumsal fon dalgası olabileceğine inanıyor. Ama önce bir engelin aşılması gerekiyor.

Kitco News ile yaptığı röportajda O’Leary, Bitcoin konusunda çok iyimser olmasına rağmen, Bitcoin madencileri çevresel, sosyal ve kurumsal yönetim (ESG) sorunlarını çözene kadar büyük miktarlarda paranın alana girmeyeceğini açıkladı.

“Kurumlarla her gün konuşuyorum. Bu ESG sorunu çözülene kadar Bitcoin satın almayacaklar. Bu sorunlar çözülene dek mevcut sözleşmeleri dahilinde kalacaklarına karar vermiş görünüyorlar.”

Çevresel, Sosyal Ve Kurumsal Yönetişim (ESG) Sorunları

ESG, bir şirketin veya işletmenin yatırımının sürdürülebilirliğini ve sosyal etkisini ölçen üç temel faktörü ifade eder. O’Leary ayrıca, ESG sorunlarını çözdükten sonra, büyük kurumsal katılımcıların en büyük kripto varlıklarına yatırım yapmak için yarıştığını vurguladı.

Ünlü milyarder şunları söyledi:

“Öyleyse ajansın kararı şu: Bitcoin’e %5 ağırlık vereceğim. Ama önce yanıt vermem gereken bir sürdürülebilirlik komitem var. Yalnızca kendi dahili olarak çıkarılan jetonlarım olacak veya bildiğim şey sürdürülebilir jetonların Hissedarları olacağım.”

O’leary sözlerini şöyle tamamladı:

“Bu olursa ve şirket kaydı bloke olursa, trilyonlarca dolarlık fon akmaya başlayacak. Bitcoin’in uzun süredir hisse senedi endeksinden daha iyi performans gösterdiğini gördüm. Ama bu durumda %3 – 5 ağırlığını geçemiyorum ki bu bana mantıklı gelmiyor.Bence bu hikayenin amacı, paranın gerçekten de üretkenliği artırmanın en sorunsuz yolunu araması.DeFi bu yüzden bu kadar popüler.Yıllarca altınımdan %5’lik bir getiri elde edebileceğimi bir düşünün. inanılmaz. Bunu kripto para birimimle yapabilirim, bu yüzden DeFi’de yaptığım şey bu, sanırım Kuzey Amerika’daki en iyi ekibe sahibim.”.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!