Bitcoin Haberleri

Trader Tone Vays, Bitcoin’in Mucizeye İhtiyacı Olduğunu Söyledi!

Tecrübeli tüccar Tone Vays, Bitcoin grafiğinin kısa vadede “korkunç” göründüğünü söyleyerek Bitcoin’in (BTC) yakın geleceğinde düşüş gösteriyor.

Salı günkü yeni bir videoda analist, BTC’nin geçen hafta 200 haftalık hareketli ortalama tarafından “reddedildiğini” belirtti.

Vays’in videosu sırasında BTC yaklaşık 21.000 dolardan işlem görüyordu, tüccar Bitcoin’in yolunun önümüzdeki 24 saat içinde 22.000 doların üzerine çıkamazsa “çok çirkinleşeceğini” belirtti.

Vays, Bitcoin 20.600 dolar civarında çizgiyi tutmazsa, Haziran ortasındaki fiyat düşüşünü tekrarlayıp 14.000 dolara kadar düşeceğini tahmin etti.

“Bu orta çizgiyi tutmazsak, bu konsolidasyon felaketinin tamamını büyük bir çöküşle tekrarlama olasılığımız çok yüksek… eğer bu alt aralığa geri dönersek.”

bitcoin
kaynak: tone vays/ tradingview

Ancak BTC tam da bunu yaptı ve yazı yazılırken 22.763 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı geçen gün %7’den fazla arttı.

Kripto analitik firması Coinglass’a göre, bu fiyat şu anda Bitcoin’in şu anda 22.750 dolar civarında seyreden 200 haftalık hareketli ortalamasında neredeyse tam olarak oturuyor.

BTC, Kasım ayı başlarında vurduğu tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.044$’dan %67’den fazla düşüşte. En büyük kripto varlığı geçen hafta %2’den fazla düştü, ancak geçen ay yaklaşık %10 arttı.

CoinGecko’ya göre, genel kripto piyasa değeri de son 24 saatte %7’den fazla arttı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!