Altcoin AnalizleriBitcoin AnalizleriEthereum Analizleri

Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Curve (CRV) İçin Sırada Ne Var?

Credible olarak bilinen popüler dijital varlık analisti, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoini için kısa vadeli görünümü analiz ediyor.

Analist, Bitcoin’in “biraz rahatlama için” muhtemelen 19.000 $ aralığına sıçrayacağını düşündüğünü söylüyor.

Bununla birlikte, alternatif senaryonun, Bitcoin’in “tutulması gereken” seviye olan 16.300-16.400 $’ı kaybetmesi ve 16.000 $ civarında düşük seviyelere düşmesi olduğunu da söylüyor.

seri209 kriptoup
kaynak: credible/loom

BTC, bu yazı yazılırken, gün içinde küçük bir artışla 16.684 dolardan işlem görüyor.

Credible ayrıca Ethereum’un Bitcoin’in gidişatını takip edeceğini düşünüyor. ETH’nin potansiyel olarak bir ayağı daha yukarı yönlü olabileceğini söylüyor, ancak ne olursa olsun “er ya da geç” 1.073 doların altındaki yeni yerel düşük seviyelere düşeceğini düşünüyor.

seri208 kriptoup
kaynak: credible/loom

ETH, yazı yazılırken 1.191 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %1,30 arttı.

Analist ayrıca, DeFi platformu Curve DAO’daki (CRV) yerel tokenin muhtemelen Bitcoin ve Ethereum’u izleyeceğini ve muhtemelen 0,50$ bölgesine geri düzeltmeden önce 0,70$’a doğru bir başka yukarı yönlü ayağı olacağını düşünüyor. Ayrıca, piyasa değerine göre 93. sıradaki kripto varlığının 2023’e birkaç ay içinde patlak verebileceğini ve 1,55 $ hedefine yükselebileceğini tahmin ediyor.

seri207 kriptoup 1
kaynak: credible/loom

CRV, yazı yazılırken 0,524 dolardan işlem görüyor ve geçtiğimiz gün %3’ten fazla düştü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!