Altcoin Analizleri

Ripple (XRP) İçin Güncel Fiyat Beklentileri

Son zamanlarda, Ripple’ın XRP kripto parası hakkında çeşitli fiyat tahminleri yapıldı. Bu tahminler, XRP’nin değerinin 0,10 dolar ile 500 dolar arasında olabileceğini gösteriyor.

Özet:

  • 2023’te XRP’nin artan popülaritesi, analistleri farklı fiyat tahminlerinde bulunmaya itti.
  • Bazı tahminlere göre XRP, 0,10 dolara kadar düşebilirken, bazıları 500 dolara kadar çıkabileceğini öne sürüyor.
  • Piyasa değerindeki potansiyel artışa bakıldığında, XRP’nin 500 dolara ulaşması zor görünüyor.
ripple

Gerçekçi Ripple (XRP) Fiyat Tahminleri

Ripple, son dört ayda SEC ile olan mücadelesinde iki büyük zafer kazanarak XRP’nin popülaritesini artırdı. Bu, XRP’yi ABD merkezli kripto para borsalarında oldukça talep gören bir kripto para haline getirdi. Yatırımcılar, bu nedenle analistlerin XRP fiyat tahminlerini yakından takip ediyor.

Sosyal medya platformu X’de aktif olan kripto para analisti EGRAG CRYPTO, 2024’te XRP’nin 1,12 dolar ile 1,40 dolara kadar çıkabileceğini belirtti. Ayrıca, XRP’nin 0,38 dolarlık seviyenin altına düşmesi halinde 0,10 dolara kadar gerileyebileceğini belirtiyor. Ancak EGRAG CRYPTO, bu düşüşün gerçekleşme ihtimalinin düşük olduğunu vurguladı.

Astronomik Ripple (XRP) Fiyat Tahminleri

EGRAG CRYPTO’nun yanı sıra, “Anka Kuşunun Yükselişi” trendine girebileceğini öne sürerek XRP için 27 dolarlık bir fiyat tahmininde bulundu. Bir diğer analist olan Oaksacorn, XRP’nin 43 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor ve bu öngörüsünü 2015-2017 yıllarındaki piyasa hareketlerine dayandırıyor.

İmkansız Gibi Görünen Ripple (XRP) Fiyat Tahmini

Shannon Thorp’un XRP için yaptığı 500 dolarlık fiyat tahmini en çok konuşulan tahminlerden biri oldu. Ancak, XRP’nin bu seviyeye ulaşması için piyasa değerinin 250 trilyon dolara çıkması gerekiyor. Bu, 2021’de Bitcoin’in 69.000 dolara ulaştığı dönemdeki 3 trilyon dolarlık piyasa değeriyle karşılaştırıldığında oldukça yüksek bir rakam. Bu nedenle, bu tahminin gerçekçi olmadığını söylemek yanıltıcı olmayacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!