Bitcoin Analizleri

Peter Brandt, Bitcoin’in Nadir Görülen Yükseliş Sinyali Verdiğini Söyledi!

Deneyimli analist Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) “son derece nadir” bir teknik formasyondan çıktıktan sonra daha fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu düşünüyor.

Brandt, Twitter takipçilerine BTC’nin 19.000 $ civarında bir dayanak noktası formasyonunun direncini kırmasının ardından Bitcoin’in daha fazla ralli görmesinin muhtemel olduğunu söyledi.

BTC’deki dip, çift duvarlı bir dayanak noktası formasyonudur. Son derece nadir görülür. 2X hedefi 25.000’lerin ortasıdır.”

bitcoin analiz
Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Diğer kripto analisti Cheds de Bitcoin için 25.000 $ fiyat seviyesini yakından takip ediyor. BTC için boğa ve ayı senaryolarını paylaşan yatırımcı, BTC’nin 25.500 $’lık direnci aşana kadar makro bir düşüş trendinde kalacağını savunuyor.

“Boğa: Boğaların 150 günlük aralığa geri dönmesi, 12/21’den bu yana ilk kez 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde birden fazla gün kapatması ve günlük olarak daha düşük yüksek yapıyı kırmasıyla ayı momentumuna önemli bir darbe gözlemlendi.

Ayı: Fiyat hala 200 haftalık hareketli ortalamanın ve 25.500 $ tetik seviyesinin altında. Ayı yeniden teste kadar.”

Bitcoin 25.500 $’ı geçerse ayı tezi ölür

Ayrıca 25.500$’ın ayıların son savunma hattı olduğunu gösteren bir grafik de paylaşıyor.

BTC haftalık grafiği.

Fiyat 25.500 $’ı geçerse ayı tezi ölür.”

Bu arada popüler kripto analisti Kaleo, Bitcoin’in 25.500 $ ‘lık direnci kolayca keseceğine inanıyor.

“Yakında tam gönder, lütfen ve teşekkürler. Bazen gerçekten bu kadar basit… Böyle bir şey mantıklı.”

bitcoin analiz
Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin, gün içinde %4’ün üzerinde bir düşüşle 22.818$’dan işlem görüyordu. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!