YORUM/ANALİZ

Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi: Toparlanma Başladı Mı?

Dogecoin fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,45 dolardan bu yana büyük bir düşüş yaşadı. Doge, büyük bir rallinin ardından piyasa değeri sıralamasında ilk 5’e ulaştı.

Doge fiyatı önemli bir sıçrama görebilir

4 saatlik grafikte Dogecoin fiyatı, 100 SMA destek seviyesini 0.186 $ ‘da savundu ve 0.159 $’ a düştüğünden bu yana % 50’lik bir sıçrama gördü. Dijital varlık, % 50 Fibonacci geri çekilme seviyesi olan 0,257 dolarlık bir direnç seviyesiyle karşı karşıya.

image 3
DOGE/USD 4 saatlik grafik

Bu noktanın üzerindeki bir kırılma, Dogecoin fiyatını hızla % 61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesinde 0,30 $ ‘a ve 0,37 $’ a kadar yükseltebilir. Ek olarak, TD Sıralı göstergesi 9 saatlik grafikte bir satın alma sinyali sundu.

image 2
DOGE/USD 9 saatlik grafik

9 saatlik grafikte bir önceki mum çubuğu, yatırımcıların dipten satın aldığını gösteren uzun bir düşük fitil oluşturduğu için yükseliş olarak kabul edildi.

image 1
DOGE/USD 1 saatlik grafik

1 saatlik grafikte Dogecoin fiyatı, azalan bir takoz modelinden kırıldı ve fiyat hedefini çoktan karşıladı. Ancak, önceki destek eğilimi çizgisi sağlam bir direnç görevi görecek ve DOGE’u şimdiden reddediyor. Bu, dijital varlığın 0,159 doların altında yeni bir düşük seviyeye ulaşmasına neden olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!