Bitcoin Analizleri

Popüler Analist, Bitcoin’in Kaderinin Henüz Belli Olmadığını Söyledi!

Bir popüler analist, Bitcoin’in (BTC) hayati bir noktada olduğunu ve en iyi kripto para birimi varlığının önemli bir fiyat seviyesinde desteği sürdürememesi durumunda çökebileceği konusunda uyarıyor.

Analist Cred, takipçilerine Bitcoin için “yap ya da öl” zamanının geldiğini söyledi. Eğer kral kripto, 19.000 ila 20.000 dolarlık fiyat aralığını koruyamazsa, varlığın 16.000 dolar aralığına düşebileceğini ve bu da mevcut değerinin %15’ten fazla bir düşüşüne işaret edeceğini belirtiyor.

“Bazı günlük BTC düşünceleri: Piyasa sert görünüyor – aralık yüksek ret, altımızda büyük verimsizlikler.

19.000 – 20.000 $ son ve tek teknik yapı olarak bir yap ya da öl puntosu.

Bunun altındaki herhangi bir kabul, yıllık açık / aralık düşüklerini oyuna getirecektir. İstediğiniz kadar aylık meme yapın, bu A+.”

bitcoin (btc) analiz
kaynak: cred/twitter

Bitcoin bu haberin yazıldığı sırada 19.922 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin’in toparlanması altı ay kadar sürebilir

Bitcoin üzerine çalışmalar yapan analist Benjamin Cowen, kripto para biriminin yeniden yükselişe geçmesinin altı ay kadar sürebileceğini ve bu süre boyunca fiyatının dalgalanacağını öngörüyor.

“Kriptoda makro yükselişe geçme zamanı muhtemelen yaklaşık altı ay içinde. O zamana kadar pek çok insan ilgisiz kalacaktır. Sizin işiniz, kripto dünyası etrafınızda yıkılıyormuş gibi hissettiğinizde bile büyük resmi gözden kaçırmamaktır.”

Kripto piyasalarıyla ilgili olarak, yukarı yönlü sürekli bir hareketin başlaması öncesinde ayı ve boğa piyasalarının büyük kayıplar yaşayabileceği konusunda uyarılar yapılıyor.

“2023’te hem ayılar hem de boğalar rekt olacak. Ayılar, Ocak ve Şubat aylarında boğalara yanlış bir güvenlik hissi vererek rektefiye oldular. Her iki taraf da yeterince hırpalandıktan sonra, ancak o zaman tekrar yükselişe geçebiliriz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!