Altcoin Analizleri

Kripto Uzmanı, MANA ve İki Altcoin İçin Yükseliş Beklediğini Söyledi!

Bir popüler kripto yatırımcısı olan Cantering Clark, Metaverse odaklı token Decentraland (MANA) ve diğer iki altcoinin yukarı yönlü bir patlama yaşamaya hazırlandığı konusunda öngörülerde bulunuyor.

Twitter hesabından paylaştığı gönderide Clark, MANA’nın önümüzdeki günlerde %62’den fazla artan eşler arası merkezi olmayan bir depolama ağı olan Filecoin’in (FIL) izinden gitmesinin beklenebileceğini dile getiriyor.

“Belirli kilit seviyeleri henüz kırılmamış olan bazı alternatif dijital para birimleri var, ve MANA da bu kategoride yer alıyor.”

kripto para analiz
kaynak: cantering clark/twitter

Ethereum (ETH) temelli kripto para birimi MANA, bu haberin yazıldığı sırada yaklaşık %2’lik bir düşüşle 0,717 dolardan işlem görüyor. MANA güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto stratejisti Cantering Clark’a göre, sıradaki potansiyel yükselişe hazırlanan bir kripto para birimi ise, web3’ün benimsenmesini hızlandırmayı amaçlayan oyunlaştırılmış bir sosyal öğrenme platformu olan Hooked Protocol (HOOK). Clark’a göre HOOK, son zamanların en yüksek seviyesi olan 4 dolar seviyelerine doğru bir ralli için hazırlanıyor olabilir.

“Hooked Protocol (HOOK) için daha fazla yatırım yaptım ve en yüksek seviyelere geri dönüş yapması oldukça makul görünüyor.

  • Bu yeni bir kripto para birimi
  • Şu ana kadar yeni listelenen kripto para birimleri için tipik olan patlama henüz gerçekleşmedi
  • Teknik analizlere göre durum iyi görünüyor.”
kripto para analiz
kaynak: cantering clark/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Hooked Protocol (HOOK), 2,86 dolar değerinde ve Cantering Clark’ın kısa vadeli desteğinin üzerinde işlem görüyor. HOOK güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Yatırımcının izlediği bir diğer alternatif kripto para birimi ise, merkezi olmayan borsa dYdX’in yönetim token’ı olan DYDX. Clark, DYDX’in hala yükseliş eğiliminde olduğunu, çünkü 2,74 dolar civarındaki aylık direncin üzerinde işlem görmeye devam ettiğini belirtiyor.

“DYDX, hala dokuz aylık bir aralığın üst seviyesinde tutunuyor ve düşüş hareketleri agresif ve acı verici olsa da, benim görüşüme göre hala yükseliş potansiyeli taşıyor.”

telegram 12
kripto para analiz
kaynak: cantering clark/twitter

Bu haberi hazırladığımız sırada DYDX, %4’ün üzerinde bir düşüşle 2,99 dolardan işlem görüyor. DYDX güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!