Kripto Borsa Haberleri

Cristiano Ronaldo, Binance ile Yalan Dedektörü Testine Girdi: İşte Sonuçlar!

Futbol dünyasının efsanevi isimlerinden Cristiano Ronaldo, kripto borsası Binance ile birlikte düzenlediği etkinlikte yalan dedektörüne taktı. Ronaldo, kendisine yöneltilen soruları zorlayıcı bulduğunu ve bu deneyimi hayatındaki kritik anlardan biri olarak değerlendirdi. Özellikle Ronaldo’ya, Juventus’a attığı ünlü golün kariyerindeki en muhteşem gol olup olmadığı soruldu. Ronaldo “evet” dese de, yalan dedektörü bu yanıtın doğru olmadığını gösterdi.

cristiano ronaldo binance

Ronaldo ve Binance: Bir Ortaklık Hikayesi

Ronaldo’nun yalan makinesi deneyimi, ikinci NFT koleksiyonu “Forever CR7: The GOAT”ın lansmanından iki ay sonra gerçekleşti. Haziran 2022‘de Binance ile bir ortaklık anlaşması imzalayan Ronaldo, kripto dünyasını kendi fan kitlesiyle buluşturmayı amaçlıyor. Beş kez Ballon d’Or ödülü kazanan ve 850’nin üzerinde gol atan Ronaldo’nun sosyal medyada da milyonlarca takipçisi var.

Binance’in kurucusu Changpeng Zhao, bu yeni NFT koleksiyonunda en nadir eserleri toplayanların Ronaldo ile tanışabileceğini, uçuş ve konaklama masraflarının Binance tarafından karşılanacağını da ekledi.

Yalan Dedektörü ve Ronaldo’nun Geleceği

Yalan dedektörü testi sırasında Ronaldo‘ya, NFT yatırımı yapmayı düşünüp düşünmediği de dahil birçok soru yöneltildi. Ronaldo, zaten NFT koleksiyonları oluşturduğunu ve gelecekte daha fazlasını yapmayı planladığını belirtti. Bu, Ronaldo’nun ilerleyen zamanlarda Binance ile daha fazla NFT projesine imza atabileceği anlamına geliyor.

Ronaldo’ya, 2018’de Juventus’a attığı röveşata golü ile ilgili bir soru daha yöneltildi. Ronaldo’nun “evet” yanıtına karşın, yalan dedektörü bu yanıtın yanlış olduğunu belirtti. Ancak Ronaldo, bu golün kariyerindeki en iyi gol olduğuna inandığını yeniden vurguladı ve diğer gollerinin farklı kategorilere girebileceğini dile getirdi.

Ronaldo, 40 yaşında bile zirvede performans gösterip gösteremeyeceği konusundaki bir soruya “evet” yanıtı verdi, ve bu kez yalan dedektörü onu doğruladı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

telegram 12

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!