Bitcoin Analizleri

Popüler Analist, Bitcoin’in 2019 Modelini Yansıttığını Söyledi!

Popüler bir kripto stratejisti mevcut Bitcoin (BTC) rallisinin, kral kriptonun 2019’daki büyük patlamasından önceki bir modeli yansıttığını söyledi.

Smart Contracter, Twitter takipçilerine BTC’nin 2019’daki patlamasını tekrarlayarak kripto piyasalarına hakim olacağını söyledi.

“BTC nihayet 18.400 dolarlık yatay zirvesini kırdı. BTC hakimiyeti devam ediyor ve çoğu alts’ta olmaya şartlandı. Her geçen gün daha fazla Nisan 2019 anı gibi hissetmeye başlıyoruz.”

bitcoin analiz
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

BTC Nisan 2019’da 4.102$’dan açıldı ve Haziran 2019’da 13.970$’a ulaşarak %240’lık bir kazanç elde etti.

Smart Contracter’ın grafikleri aynı zamanda Bitcoin Dominance endeksini (BTC.D) de içermektedir. BTC.D grafiği, toplam kripto piyasası kapitalizasyonunun ne kadarının Bitcoin’e ait olduğunu izler. Yükselen bir BTC Baskınlığı, BTC’nin diğer kripto varlıklarından daha hızlı yükseldiğini veya lider kripto yükselirken altcoinlerin değer kaybettiğini gösteriyor.

Bir strateji oturumu video güncellemesinde analist, şimdilik yatırımcıların Bitcoin’i yakından takip etmeleri gerektiğini söyledi.

BTC’nin altcoinlerden daha iyi performans göstereceğine inanıyorum… BTC hakimiyeti burada güzel ve güçlü bir sıçrama yaşıyor gibi görünüyor. Bence bu BTC hakimiyetinde oldukça önemli bir hareket. Açıkçası hala yükseliş trendinde. Bu yüzden BTC hakimiyetinin daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum. Artık BTC’nin daha da yükseleceğine dair bir teyit aldığımıza göre, bence artık alternatiflere değil Bitcoin’e odaklanmanın zamanı geldi.”

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin, son 24 saatte %11’in üzerinde bir artışla 20.956 $ değerindeydi. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!