Altcoin Analizleri

Van de Poppe, Üç Altcoin için Ralli Öngördü!

Yakından takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe altcoin grafiklerini incelerken; Litecoin (LTC), Polygon (MATIC) ve Fantom’un (FTM) ralliler için konumlandığını söyledi.

Popüler analist, Twitter takipçilerine Litecoin’in olası bir düşüşün ardından muhtemelen yukarı yönde hareket etmeye devam edeceğini söyledi.

Litecoin’in haber yazıldığı sırada 68,71 $ olan mevcut değerinden %22’den fazla artabileceğini söylüyor. LTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Litecoin güç gösteriyor ve muhtemelen güç göstermeye devam edecek. Bazı kafa derisi işlemleri için 69 $ aralığıyla ilgileniyorum. Ayrıca, öncelikle uzun vadeli işlemler için 66,75$ civarında bir seçenek arıyorum, ardından 78$ ve 84$’ı hedefliyorum.”

altcoin analiz
kaynak: michaël van de poppe/twitter

Ardından, MATIC’in 0,80 doların altına düştükten sonra 0,84 dolar fiyat seviyesini geri kazanmasının muhtemel olduğunu söyledi. Bu haberin yazıldığı sırada altcoinin değeri 0,806 dolardı. MATIC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

“Bu seviyeye ulaşıldığında, güzel bir sıçramanın ardından 0,84 dolara doğru devam edeceğimizi varsayıyorum.”

altcoin analiz
kaynak: michaël van de poppe/twitter

Altcoin Fantom yüksekleri test ediyor

Fantom’un kritik desteği 0,19$ fiyat seviyesinde tuttuğunu ve yaklaşık 0,20$’lık kritik direnç fiyat seviyesi etrafında hareket ettiğini söyledi. Altcoinin 0,2075-0,210 $ fiyat aralığını geri kazanması halinde 0,235 $’a kadar bir fiyata ulaşmasının muhtemel olduğunu söyledi.

“Bu, son 12 gündür yatay bir aralık gösteriyor. Sürekli yüksekleri test ediyor. Giriş gitti, bu 0,20 $ ‘lık çevirme. Ancak, 0,2075-0,21 doların kırılması ve geri kazanılması 0,225 – 0,235 dolara doğru bir tetikleyicidir.”

altcoin analiz
kaynak: michaël van de poppe/twitter

Bu haberin yazıldığı sırada FTM 0,202$’dan işlem görüyor. FTM güncel fiyatını görmek için tıklayın.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!