Kripto Para Haberleri

Chris Burniske, Kripto’nun Bu Yıl Yükselişe Geçeceğini Söyledi!

Bir yatırımcı, devam eden kripto ayı piyasası‘nın dip noktasını doğru bir şekilde belirledikten sonra, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi dijital varlıkların önümüzdeki ay toparlanacağına inanıyor.

Chris Burniske, risk sermayesi şirketi Placeholder’ın ortaklarından biri Twitter hesabında, Nisan ayında Bitcoin’in 30.000 $’a, Ethereum’un ise 2.000 $’ın üzerine yükseleceğini hissettiğini belirtiyor.

Yatırımcı Burniske, dijital varlıkların fiyat hareketlerinin makroekonomik faktörlere bağlı olduğuna inanıyor.

“Şubat ayının büyük bölümünde dolar ve faizler yükselirken, kripto orada asılı kaldı. İlk ikisi düşmeye başlarsa BTC 25.000 $’ı zorlayabilir ve ETH/BTC bunun yanında iterse, başka bir havai fişek turu alabiliriz.”

kripto para haberleri

Kripto analisti, düşüşe inanan yatırımcıları hayalperest olarak adlandırıyor

Placeholder ortağı, BTC’nin 2022 dördüncü çeyrekteki en düşük seviyesinden daha düşük seviyelere inebileceğini düşünen yatırımcıları “hayalperest” olarak nitelendiriyor.

Bu haber yazılırken, Bitcoin 22.525 dolar seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değeri bakımından lider kripto varlık son 24 saatte %0,48 artış kaydetti, ancak son yedi günde yaklaşık %4 düştü. BTC, 2023 yılı başından itibaren %35’in üzerinde artış kaydetti.

Ethereum ise bu haberin yazıldığı sırada 1.577 dolar seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değeri bakımından ikinci sıradaki kripto varlık son günlerde %1 civarında yükseliş kaydetti, ancak geçtiğimiz hafta yaklaşık %3,5 düştü. ETH, 2023 yılı başından bu yana %31’den fazla artış kaydetti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!