ALTCOİN

Charles Hoskinson, Cardano (ADA) Eleştirmenlerine Yanıt Verdi: “Gerçekleri Takip Edin”

Cardano kurucusu ve IOHK (Input Output Hong Kong) CEO’su Charles Hoskinson, blockchain platformunun ve yerel kripto varlığı ADA’nın eleştirilerine yanıt veriyor.

Ethereum savunucusu ve Ethereum’da Bu Haftanın sahibi Evan Van Ness, yakın zamanda Cardano ağında yapılan işlemlerin sayısını piyasa değerine göre inceledi.

“İnsanlar Cardano’nun günde 20.000 işlem yaptığını fark ediyor mu?

Yine de ADA, ilk madeni para teklifinden (ICO) tam beş yıl sonra sıfır çekişe rağmen 63 milyar dolarlık bir değere sahip. Bu, günlük işlem başına 1,93 milyon dolar değerleme anlamına geliyor.”

crypto
Kaynak: Evan Van Ness/Coin Metrics

Undervalued Cryptos adlı takma adlı bir kripto hesabı, Hoskinson’ın yaklaşık bir yıl önce yaptığı bir dizi tahmini retweet etti ve Hoskinson’ın bazı tahminlerinin gerçekleştiğini iddia etti.

Eleştiriler, doğrudan Undervalued Cryptos’a yanıt veren Hoskinson’ın dikkatini çekti.

Cardano akıllı sözleşme işlevselliği hakkında, Hoskinson şöyle konuştu;

“Dürüst olmak gerekirse, aslında bu tür bir çekişe sahibiz. Cardano ağı boyunca on binlerce varlık, 10 milyon doların üzerinde NFT satıldığını düşünüyorum, doğru sayıyorsak…

Her şey düşünüldüğünde, ekosistem oldukça sağlıklı ve yaşayabilir. Ve geçen yılki tahminin o zamanından beri, Cardano’nun nüfus büyüklüğünün üç katına çıktığını ve açıkçası çok fazla değer birikimi olduğunu gördük. Tüm uzayda bir numaralı bahis ağıyız. Taahhütler için bir numara…

Bu projeye eleştiri getirenler bu noktada ya yanlış bilgilendirilmiş ya da kötü niyetlidir. Cardano, en hızlı büyüyen, en istikrarlı, en olgun ve sistematik kripto para projelerinden biri olmaya devam ediyor ve sektörümüzdeki her sosyal metrikte en çok bahsedilenlerden biri olmaya devam ediyoruz.

Ve her hafta ilerleme kaydedildiğini, her hafta geliştirme yapıldığını ve Twitter’da, Reddit’te, Telegram’da kendi projeleriyle ve çok canlı bir ekosistemde bunun hakkında konuştuğunu görebilirsiniz.

Hoskinson , Ağustos ayında gerçekleşmesi beklenen Alonzo akıllı sözleşme ana ağı başladığında birçok uygulamanın Cardano’da kullanıma sunulacağını söyledi .

“Ağda birçok uygulamanın uyandığını ve çok büyük bir ekosistemin büyüdüğünü göreceğiz.

SingularityNET gibi yerel belirteçler için zaten birçok plan var. Pek çok [merkezi olmayan finans] uygulaması geliyor… Gürültüye aldırmayın. Gerçekleri takip edin.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!