Bitcoin HaberleriEthereum Haberleri

Cathie Wood, %2.000’lik Bitcoin Rallisi Öngörüyor!

ARK Invest CEO’su Cathie Wood cesur bir Bitcoin (BTC) öngörüsünde bulundu.

Yeni bir CNBC röportajında ARK Invest CEO’su Cathie Wood, en iyi kripto varlığının yedi yıl içinde %2.000’den fazla yükseleceğine inandığını söyledi.

“Aslında, 2030 yılı için baz senaryomuzda 500.000 $’ın biraz üzerindeyiz. Boğa durumumuzda ise çok daha yüksek.”

bitcoin haberleri

Kriptoda ki en iyi ekosistem Bitcoin ve ETH’a ait

Wood, Sam Bankman-Fried’in FTX’inin patlaması gibi 2022’de kripto alanını vuran skandalların ve iflasların; Bitcoin ve Ethereum (ETH) ekosistemlerindeki ademi merkeziyetçiliğin ve şeffaflığın değerinin altını çizdiğini söyledi.

“Geçen yıl olanlara bakarsanız, aslında Sam Bankman-Fried Bitcoin’i hiç sevmedi. Merkeziyetsizliği ve şeffaflığı nedeniyle de sevmiyordu. Peki hangi şirketler battı? Bunlar yüksek derecede merkezileşmiş, şeffaf olmayan, opak şirketlerdi. FTX, Celsius, Three Arrows Capital..

BTC ağına ve Ethereum ağına ne olduğuna bakarsanız gerçekten hiçbir şey atlamadılar. Tüm işlemler tamamlandı. Tüm akıllı sözleşmeler açıldı ve kapandı.

Bence Bitcoin’in gerçekten çıkış yaptığı ’08-’09 yıllarından itibaren ve hatta geçtiğimiz yıl yaşanan kripto çöküşünden sonra birçok şirkette yaşanan çöküşün ardından; bu şeffaflık ve merkeziyetsizlik fikri yerleşmeye başladı. BTC ve Ethereum bunun kripto dünyasındaki en iyi iki tezahürü.”

Kasım ayının en düşük seviyelerinden önemli bir sıçramanın ardından, Bitcoin şu anda 23.040 $ değerindeyken Ethereum 1.575 $’dan işlem görüyor. Güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!