BİTCOİN

CryptoQuant CEO’su, Bitcoin’in Hareketli Haftasına Rağmen Boğa Sinyalleri Olduğunu Söyledi!

CryptoQuant’taki üst düzey bir yönetici, önde gelen kripto para biriminin zorlu haftasına rağmen Bitcoin (BTC) konusunda iyimser olduğunu söylüyor.

On-chain analiz firmasının CEO’su Ki Young Ju, Bitcoin’in temel metriklerinden birkaçının, kral kriptosunun 52.774 dolardan yaklaşık %15 düştüğünü gören bir haftanın ardından yükseliş belirtileri gösterdiğini söyledi.

Bitcoin’in yolu

Ki Young Ju , 245.600 Twitter takipçisine, borsalardaki Bitcoin arzının 2021’deki en düşük seviyelerine yaklaştığını ve bunun büyük satış riskini azalttığı için bir yükseliş sinyali olarak yorumlanabileceğini söyledi.

“Borsalardaki BTC arzı önceki düşük seviyesini kırmak üzere. Bitcoin’de başka bir satış yönlü likidite krizi görmeyi umuyoruz.”

bitcoin

Kaynak: CryptoQuant

CryptoQuant başkanı ayrıca kripto balinalarının Bitcoin’i bir başka potansiyel yükseliş göstergesi olan türev borsalara taşıdığını söylüyor.

“Balinalar, yeni pozisyonlar açmak veya marjları doldurmak için diğer borsalardan türev borsalara BTC gönderiyor.

Tarihsel verilere bakarsanız, bunların birikiminden sonra uzun vadede fiyat yükselir. Pozisyonları uzun pozisyonlar gibi görünüyor.”

bitcoin
Kaynak: CryptoQuant

Ki Young Ju daha önce  Bitcoin’in bu yıl 100.000 dolara fırlayacağına inandığını iddia etmişti.

“Şüphesiz bu yıl 100.000 dolara ulaşacak, ancak kısa vadede Coinbase Pro’dan önemli bir satın alma baskısı görmezsek, BTC’nin düşüş eğiliminde olacağını düşünüyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!