BORSA

Binance, Yeni On-Chain NFT Platformunu Başlatacak!

Küresel kripto para borsası Binance, kendi takas edilemez token (NFT) platformunu tanıtıyor.

Yeni bir blog haberi başlayan Binance, Binance Akıllı Zincirinde (BSC) yayınlanacak olan “premier” NFT platformu Featured’ı piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Bu yıl, NFT çılgınlığı kripto evrenini başka boyuta taşıdı. NFT’lerin benzersiz kriptografik özellikleri var; bu, bir blok zincirin sanat eserleri, sanal arazi parselleri ve koleksiyonlar dahil olmak üzere bu tür dijital varlıkların orijinalliğini ve sahipliğini doğrulayabileceği anlamına geliyor.

nft getty 1553148 2
Binance, Yeni On-Chain NFT Platformunu Başlatacak! 1

Featured, konseptinde NFT’leri basmak, görüntülemek ve satmak için Binance marka ortaklarıyla çalışmaya odaklanacak .

Binance’in yaptığı açıkla şu şekilde;

“Token başlatma ve pazar yaratma konusundaki derin deneyimimizi NFT alanına uygulamak istiyoruz. Lansman sırasında platform, marka ortaklarımızın güçlü benzersiz anlatılarla NFT varlıklarını, bu varlıkları takas etmek için bir pazar yeri ve NFT kreasyonlarını basmak, satmak ve sergilemek için yaratıcı araçlarla başlatmalarına yardımcı olmaya odaklanacak”

Binance’in kabul ettiği gibi, Beeple pahalı parçasını sattığından beri NFT’leri çevreleyen hype yerleşti ve NFT ile ilgili kripto varlıkları da yüksek seviyelerinden aşağıya hızlı düştü. Örneğin, en iyi NFT projesi SuperFarm, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,74$’dan %85 düştü.

Bununla birlikte Binance, NFT’lerin “bir anda ortaya çıkan bir flaş” olmadığı ve kripto dünyasında uzun ömürlü olacağı fikrine kendini adamıştır. Borsa, dijital ürünlerin yalnızca teknoloji meraklısı yeni nesil geliştikçe artan taleple karşı karşıya kalacağını iddia ediyor.

“Dijital ürünler, hayranların ilgisini çekmek ve IP’den (fikri mülkiyet) para kazanmak için çok sayıda yolla başarılı bir şekilde kullanıldı. Uygulama mağazaları çağında büyüyen GenZ’ler, artan sayıda genç tüketicinin krediye uygun yaşa girmesi nedeniyle bu eğilimin başlıca itici güçleridir.

Dijital ürünlerin bir sonraki evriminin blok zincirinde olacağına ve NFT’lerin bu dönüşüme doğru atılan ilk adım olduğuna inanıyoruz.”

Kaynak: Dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!