Ethereum Haberleri

Balinalardan Devasa Ethereum ve Bitcoin Transferleri!

BTC’nin 23.000 $’lık kritik destek seviyesinde tutunarak varlığını korumasıyla birlikte, Ethereum ve Bitcoin balinaları piyasada etkilerini gösteriyorlar.

Son 24 saat içerisinde üç adet Ethereum balinası, Binance ve Coinbase kripto para borsalarına önemli transferler yaptılar.

Bir Ethereum balinası, 92.170 ETH değerindeki 150,9 milyon dolarlık transferiyle Binance’e kaynak sağladı. Bu transfer, bilinmeyen bir cüzdandan gerçekleştirildi.

Balina, cüzdanında yalnızca 1.000 ETH değerinde yaklaşık 1,6 milyon dolar bırakarak küçük bir miktarı harcama amacıyla muhafaza etti.

Birkaç saat sonra, başka bir ETH balinası bilinmeyen bir cüzdandan Coinbase’e 25.361 ETH değerinde 40,5 milyon dolarlık bir transfer gerçekleştirdi.

ethereum haberleri

Ethereum balinası, cüzdanını boşaltarak varlıklarını Coinbase’e aktardı

Bu balina, transfer işlemiyle birlikte Ethereum cüzdanını tamamen boşaltarak varlıklarını Coinbase’e aktardı.

Kısa bir süre sonra, üçüncü bir ETH balinası kaynağı belirsiz bir cüzdandan ani bir hareketle 24,3 milyon dolar değerinde 15.110 ETH transferi gerçekleştirdi ve bu balina da cüzdanını tamamen boşalttı.

Bu olayın ardından, kaynağı belirsiz iki cüzdan arasında 9.475 BTC’ye karşılık gelen 219,5 milyon dolarlık büyük bir Bitcoin balinası tespit edildi.

BTC’nin açık piyasada herhangi bir kripto borsasında satışa sunulduğuna dair bir işaret görünmüyor.

Bitcoin, son 24 saat içinde %0,4 oranında düşüşle 23.045$ seviyesinden işlem görüyor. Aynı dönemde, Ethereum %0,6 oranında artarak 1.598$ seviyesinden işlem görüyor. Güncel fiyatlarını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

DENİZ BÜŞRA

Kripto para sektörüne olan ilgim 5 yıl önce başladı ve bu süre zarfında derinlemesine bir bilgi birikimine ulaştım. Son 3 yılda ise bu alandaki tecrübelerimi ve analizlerimi blog yazıları aracılığıyla paylaşarak kendimi sürekli geliştirdim. Kripto dünyasının dinamik yapısı ve sürekli değişen trendleri, her gün yeni bir şeyler öğrenmemi ve bu bilgileri KriptoUp okuyucularıyla paylaşmamı sağlıyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!