Bitcoin Analizleri

Bitcoin Analisti Max Keizer, Kısa Ve Uzun Vadeli Fiyat Tahminini Paylaştı!

Kısa bir entegrasyon döneminden sonra, bugünün Bitcoin fiyatı nihayet önceki tarihi yüksek olan 58.350$ ı kırdı ve 60.000$’ı aştı. Bitcoin analisti Max Keizer, bir sonraki kısa hedefin 77.000$ olduğunu tahmin ediyor.

Prim Farkı Etkili

Analistler, bu fiyat artışının Bitcoin’in ana spot satın alımını gösteren Coinbase ve Binance üzerindeki yüksek fiyat priminden kaynaklanabileceğini düşünüyor.

bitcoin analiz usta analist

Coingape tarafından bildirilen Coinbase primi, fiyat hareketlerini ölçen göstergelerden biridir. Görünüşe göre 60.000 doların üzerindeki Bitcoin trendi, Binance’de çok sayıda Bitcoin spot satın alımından kaynaklanıyor. CryptoQuant tarafından paylaşılan verilere göre, ABD doları çifti için Coinbase Pro ile Binance arasındaki Bitcoin fiyat primi, tarihin en düşüklerinden biri olan -332 ABD dolarına düştü.

Bu durum, fiyatın Binance’de çok sayıda spot alımdan kaynaklanabileceği anlamına geliyor. Buna ek olarak, borsaya giren stablecoin’ler, boğaların hala alım yaptığını gösteriyor.

Uzun Vadede 220.000 Dolar Olabilir

Ünlü Bitcoin analisti Max Keizer’in öngördüğü gibi, Bitcoin fiyatının bir sonraki kısa vadeli hedefi 77.000 dolar iken, 220.000 dolarlık uzun vadeli hedef 2021’in sonunda görülebilecek seviyedir.

Altcoin piyasası söz konusu olduğunda, Ethereum ve LTC gibi önde gelen kripto para birimleri de büyük ilerleme kaydediyor ve önceki ATH’lerine yaklaşıyor. Ethereum’un önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi 2042 ABD dolarıydı ve jetonun mevcut işlem fiyatı 1893 ABD dolarıydı. LTC için, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi 247 dolarken, jetonun şu anki fiyatı 225 dolar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!