Bitcoin Haberleri

Celsius Ceo’su Açtı Ağzını Yumdu Gözünü; Elon Musk Kripto Turist’i!

Celsius CEO’sundan Elon Musk’a sert eleştiri: Sadece bir turist

Celsius CEO’sundan Elon Musk’a sert eleştiri: Sadece bir turist

Kripto Para Haber – Celsius CEO’su Alex Mashinsky, Yahoo ile Bitcoin 2021 Konferansında konuştu. Celsius, Elon ve daha fazla konu hakkında görüşlerini büyük bir açıklıkla anlattı.  Elon’un en son Twitter sohbeti ile ilgili bir soruya da cevap vermekten çekinmedi ve Musk’a yeni bir lakap taktı: ‘Kripto Turist’.

Mashinsky eleştirilerini “Elon kriptoda bir turist” diyerek devam etti ve ardından onun yapmış olduğu açıklamaların altında yatan nedenini de  “takipçi toplamak için burada” diyerek açıklama yoluna gitti ve şunları söyledi:

“Onun dünyayı daha iyi bir yer yapmak için burada olduğunu düşünmüyorum ve Elon’la veya Elon’suz gideceğimiz yere gidebiliriz”.

Musk’la ilgili olumsuz kanaatler

Bitcoin, Musk’ın günün erken saatlerinde attığı “ayrılık” tweetinin ardından %5’in üzerinde düşmüştü. Tweet, Tesla CEO’sunun bitcoin etrafında bir “düşüşe neden olma çabasını” takip ediyor. Yaklaşık bir ay önce Musk, kömür kullanımını bahane ederek Tesla müşterileri için bir ödeme yöntemi olarak bitcoin’e izin vermeme kararını almış ve bu durum Bitcoin konusunda büyük bir endişeye neden olmuştu.  Bazı kripto savunucuları Musk’ın düşüncelerinden bıktı ve bazıları Musk’ın amacının piyasayı manipüle etme amacında olduğu görüşünde.

Mashinsky de  Musk’la ilgili olumsuz kanaatler taşıyan tek kişi değil. Ünlü bitcoin boğası Anthony ‘Pomp’ Pompliano konferansta konuyla ilgili şu sözleri söyledi:

“Elon tweet atmaya devam ediyor, Bitcoin fiyatı muhtemelen olması gerekenden daha düşük kalmaya devam ediyor, bu da tüm topluluklara ucuz bitcoin satın alma fırsatı veriyor”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!