Altcoin AnalizleriEthereum Analizleri

Ethereum Balinaları, İki Gün İçinde 690.000.000 Doların Üzerinde ETH Biriktirdi!

Kripto analiz platformu Santiment, Ethereum (ETH) balinalarının ve köpek balıklarının son iki gündür önde gelen akıllı sözleşme platformunu hızlı bir şekilde yuttuğunu söyledi.

Piyasa istihbarat platformundan alınan yeni veriler, 100 ila 1 milyon ETH’ye sahip Ethereum sahiplerinin 5 ve 6 Aralık tarihleri arasında yaklaşık 690 milyon dolar değerinde 561.000 Ether eklediğini ortaya koyuyor.

Ethereum balinaları ve köpek balıkları toplam arzının üçte ikisine sahip!

Santiment’e göre, Ethereum balinaları ve köpek balıkları şu anda mevcut ETH arzının %65’inden fazlasına sahip.

“Fiyatlar 1.230$ civarında dalgalanırken balinalar ve köpek balıkları daha fazla Ethereum ekliyor. Önemli köpek balığı ve balina adresleri (100 ila 1 milyon ETH tutan), coin’in toplam arzının üçte ikisine sahip ve geçtiğimiz ay çantalarına %2,1 daha fazla kolektif coin ekledi.”

En iyi altcoin son 24 saat içinde %5’lik bir artışla, haberin yazıldığı sırada 1.287 $’a işlem görüyor. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

ethereum analiz
kaynak: santiment/twitter

Chainlink’in (LINK) geçtiğimiz ay yaşadığı yüksek volatiliteyi kabul eden Santiment, bunun blok zincirinin stake etme özelliğinin piyasaya sürülmesinden önceki heyecana atfedilebileceğini söyledi.

Santiment’e göre, Chainlink’in fiyatı başlangıçta stake protokolü beklentisi nedeniyle yükseldi ancak lansmanı yaklaştıkça talep zayıfladıkça düştü.

“Chainlink yalnızca geçtiğimiz ay içinde 9,35 dolara yükseldi ve 5,59 dolara düştü. Geniş fiyat aralıkları, LINK staking hype’ı ve şimdi canlı lansma, topluluk havuzunun yarısının dolması ve borsalardaki arzın düşmesiyle teşvik edildi.”

chainlink analiz
kaynak: santiment/twitter

Chainlink bu haberin yazıldığı sırada 6,88 $’dan işlem görüyor ve son gün %3,6 artış gösterdi. LINK güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!