Sponsorlu Makale

100x Potansiyele Sahip Patlayıcı Yeni Bir Jetonun Lansmanına Hazır Olun – $CATCH

Kriptodaki boğa koşusu yavaş yavaş kapıyı çalıyor ve bu yaz, önümüzdeki aylarda yüzde binlerce oranında büyüyebilecek kaliteli projelerin tokenlerini satın almak için ideal bir fırsat. Böyle bir fırsat, benzersiz mobil oyun SpaceCatch‘e ait olan CATCH belirtecidir.

SpaceCatch Nedir?

SpaceCatch, klasik bir mobil oyunu artırılmış gerçeklik, blok zinciri ve NFT’ler gibi modern teknolojilerle birleştiren türünün ilk oyunudur. Bu kombinasyon sayesinde, şimdiye kadar hiç kimsenin başaramadığı iki popüler kavramı, Play-to-Earn ve Move-to-Earn’i tek bir oyunda uygulamak mümkün oldu. Bu iki modelin uygulanması, gerçekçi bir oyun içi ekonomi sağlayacak ve oyuncuların ilk yatırıma ihtiyaç duymadan hareketleri ve oynanışlarıyla para kazanmalarını sağlayacak.

2023 07 06 14.48.32

Benzersiz konsept

Yukarıda belirtildiği gibi, oyun Kazan Taşı konseptini içerir, ancak bu türün mevcut tüm kavramlarından farklıdır. Her oyunda, ödül olarak enflasyonist bir jeton alırsınız ve bu da değerini hızla kaybeder. Aynı zamanda nispeten yüksek bir ilk yatırım gerektirir. Bu kombinasyon, oyuncuların çoğunluğunun kaybedilmesine neden olur.

Ancak, SpaceCatch oyunun tarzını tamamen değiştirir. Herhangi bir ilk yatırıma ihtiyacınız yoktur. Ödül aynı zamanda enflasyonist bir belirteç değil, bir stablecoin veya muhtemelen BNB’dir. Gerçek olamayacak kadar iyi mi geliyor?

SpaceCatch oyununda, hareket yoluyla kazanabileceksiniz. Tüm konsept, oyunculara çeşitli bonuslar veren iksirler oluşturmaya dayanıyor. Oyuncular hareketleriyle eşyalar edinecekler ve daha sonra giderek daha iyi iksirler oluşturmak için kullanacaklar. En nadir iksirler NFT olarak oluşturulabilir ve bu da onları NFT pazarlarında satılabilir hale getirir. Bu iksirler ve güçlendiriciler sadece diğer oyunculardan satın alınarak elde edilebilir. Bir kez kullanıldıktan sonra, bu NFT öğeleri geri dönüşü olmayan bir şekilde imha edilecek ve bu öğelerin yaratıcıları için fiyat sürdürülebilirliği ve sürekli kar sağlayacaktır.

Mobil oyunun neden jetona ihtiyacı var?

Modern bir eğilim, hemen hemen her projenin bir belirteç oluşturmasıdır, ancak bu belirteçlerin çoğu zaman gerçek bir faydası yoktur ve sonunda değersiz hale gelir. SpaceCatch bir kez daha bu olumsuz eğilimleri bozuyor ve belirteci CATCH için benzersiz bir konsept getiriyor.

Belirtecin özü, doğrudan SpaceCatch oyununun başarısını temsil etmesidir. Sonuç olarak, oyuncular yatırım olarak satın alabilirler. Saygın analitik platformlardan yapılan en son araştırmalar, AR ve metaverse sektörünün önümüzdeki 10 yıl içinde yüzde yüz ila binlerce oranında büyüyeceğini öngörüyor.

Ama hepsi bu kadar değil. CATCH belirteci ayrıca, onu elde etmenin tek yolunun staking veya doğrudan satın alma yoluyla olduğu benzersiz bir tokenomiklere sahiptir. Jeton, oyuncular için bir ödül öğesi olarak işlev görmez, bu da enflasyonu düşük tutar ve sadece staking yapmaya bağlıdır. Bu, satın alma ve satış gücü arasında güçlü bir dengesizlik yaratır ve fiyat artışını destekler.

Son olarak, CATCH belirteci doğrudan oyun içinde çeşitli şekillerde kullanılabilir, burada oyuncuların oyun ilerlemelerini hızlandırmalarına veya yeni olasılıkların, görevlerin veya kampanyaların kilidini açmalarına yardımcı olabilir.

$CATCH = 100x potansiyel?!

Yukarıda belirtilen tüm bu faktörler, CATCH jetonunu, yaklaşan boğa koşusu sırasında yüzde binlerce büyüme yaşaması beklenen sıcak bir yarışmacı olarak desteklemektedir. Bu, diğer projelere kıyasla, satış öncesi fiyatın çok düşük olacağı ve potansiyel karı daha da katlayacağı gerçeğiyle daha da vurgulanmaktadır.

Ön satışın kendisi henüz başlamadı, ancak yakında başlayacak. Ek olarak, bu yaz, sınırlı sayıda benzersiz oyun içi öğeler içeren Genesis NFT kutuları piyasaya sürülecek. Ayrıca, bu kutuların sahipleri jeton satın alırken indirim almaya hak kazanacaklar! Bu, potansiyel yatırımcıları istenen 100x kâra doğru daha da çekecektir!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!