Ethereum Analizleri

Analist Nicholas Merten, Ethereum Hakkında Önemli Açıklamalar Yaptı

Bir kripto para analisti, altcoinlerin büyük bir düşüşe hazırlandığını belirtirken, Ethereum‘un (ETH) bu durumdan etkilenmeyebileceğini ifade ediyor.

Ethereum düşüşten etkilenmeyecek

DataDash’in sunucusu Nicholas Merten, 511.000 YouTube takipçisine altcoinlerin sürekli bir düşüşe hazır olduğunu belirttiği yeni bir strateji oturumunda bulundu.

“Altcoinlerin sürekli bir düşüşe hazır olduğunu sadece gözlemlemiyoruz, aynı zamanda ilgilendiğimiz projeleri belirlemeye çalışıyoruz. Ancak dürüst olmam gerekirse, piyasanın düzeltme sürecinin devam ettiğini görüyorum.”

Kripto para borsası Binance’in yerel token’ı ve şu anda beşinci sıradaki dijital varlık olan Binance Coin (BNB) üzerine değerlendirmelerde bulunan Merten, BNB’nin fiyat hareketinin altcoin piyasasının genel durumunu belirleyebileceğini belirtiyor.

Merten’e göre, BNB’nin piyasa değeri 30 milyar doların altına düşerse, ciddi bir düzeltme yaşanabilir.

“Binance [Coin] veya BNB’nin 2017’den bu yana sürdürdüğü bu uzun vadeli trend çizgisini kırdığını göz önüne alırsak, ne kadar düşebilir? 30 milyar dolar seviyesinde kalabilir mi? Çünkü eğer bu seviyeyi koruyamazsa, bilinmeyen bir bölgeye giriyoruz.”

Bu yazının yazıldığı sırada, BNB’nin piyasa değeri 37,6 milyar dolar.

Merten, altcoinler konusunda dikkatli olunması gerektiğini belirtirken, Ethereum’un bu durumdan kurtulabileceğini belirtiyor.

“Mevcut tüm kripto para birimleri arasında, Ethereum’un fiyat modeli, en azından daha fazla yükseliş potansiyeli gösteren bir özellik taşıyor. Son bir yıldan fazla süredir, yükselen bir üçgen modeli oluşturuyor. Bu, sabit bir direnç aralığı ve yükselen düşük seviyelerle, fiyatın sıkıştığı ve genellikle yukarı yönlü bir hareketle sonuçlanan bir yükseliş modeli.

Ancak, tüm teknik modellerde olduğu gibi, bunun bir garantisi olmadığını belirtmek isterim, sadece elimizdeki verilerle hareket ediyoruz.”

grf73
kaynak: datadash/youtube

Ethereum, bu yazı yazılırken son 24 saatte hafif bir düşüşle 1.883 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!