Bitcoin Analizleri

Bitcoin Fiyat Tahmini: Bybit CEO’su Ben Zhou, Kripto Piyasasını Değerlendirdi

Kripto para dünyası, her zaman olduğu gibi hareketli. Bitcoin, Pazartesi günkü işlemlerde, fiyatında %2,2’lik bir azalışla 29,268 dolarda yer alıyor.

Bu dinamik piyasa içerisinde, düzenleyici kurumların tutumları kripto para geleceğini belirleyebiliyor.

Önemli bir kripto borsası olan Bybit’in CEO’su Ben Zhou, düzenleyicilerin kripto para sektörüne olan perspektifini bir “fırsat” olarak görüyor ve sektör hakkında olumlu görüşler bildiriyor.

Piyasa dalgalanmaları sırasında, Ben Zhou gibi sektörün öncüleri, Bitcoin ve genel kripto para vizyonu için değerli bilgiler sunabiliyorlar.

Düzenleyiciler, Kripto Paraları Bir “Fırsat” Olarak Görüyor

Bybit’in CEO’su Ben Zhou, geçtiğimiz günlerde düzenleyicilerin çeşitli yerlerdeki kripto para endüstrisini nasıl gördüğünü ve işbirliği ve fırsata yönelik olumlu bir bakış açısının belirginleştiğini aktardı.

Daha önce kripto para birimlerine karşı tutucu bir yaklaşım sergileyen Asya ve Orta Doğu düzenleyicileri, son zamanlarda bu sektördeki firmalarla işbirliği yapmaya yöneliyorlar.

Buna karşın, BTC‘nin fiyatında büyük bir artış gözlenmiyor.

Zhou, Hong Kong’un kripto işletmelerine gösterdiği ilgiye ve Dubai’nin kripto para birimlerini destekleyen düzenlemelerine vurgu yaptı.

Ayrıca, Bybit, değişen düzenleyici ortam nedeniyle ABD ve Kanada gibi belirli pazarlarda zorluklarla karşılaşıyor ve eğer kurallar değişirse Kanada pazarına geri dönme planları yapmayı düşünüyor.

telegram 12

Bitcoin Fiyatı Tahmini

Pazartesi günkü teknik analize göre, Bitcoin şu anda düşük volatilite yaşamakta ve sınırlı bir işlem aralığında dalgalanan fiyat hareketleri sergilemektedir.

Günlük grafikte, Bitcoin’in konsolidasyon aşamasında olduğu ve direncin $31,400 civarında, desteğin ise mevcut fiyat olan $29,229 civarında olduğu görülüyor.

Dikkatle takip edilmesi gereken bir nokta, Bitcoin’in $29,229 seviyesini kesin bir şekilde aşabilecek olup olmayacağıdır. Bu, boğa rallisi için bir tetikleyici olabilir.

bitcoin grafik
bitcoin fiyat grafiği – kaynak: tradingview

Bunun yanında, $29,229’un altında net bir düşüş, destek seviyelerini yaklaşık $28,450’ye ve belki daha da altına, yaklaşık $27,450’ye çekebilir.

Bir yükseliş trendini kolaylaştırmak adına, $31,350 seviyesinin aşılması, bir sonraki önemli hedef olan yaklaşık $32,500 seviyesinin kapılarını açabilir.

Bu fiyat seviyeleri göz önünde bulundurulduğunda, $29,229 seviyesini -günün ticari hareketleri için kritik bir nokta olan- dikkatle takip etmek hayati önem taşıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!