Altcoin Analizleri

XRP için Kritik Tahmin: 0,10 Dolara İniş Riski Var mı?

Kripto para uzmanı CRYPTO ANALYST, XRP’nin fiyatının 0,10 dolara kadar düşebileceğini belirtti. CRYPTO ANALYST’a göre böyle bir durum, benzersiz bir alım fırsatını beraberinde getirebilir.

Özet:

  • CRYPTO ANALYST, XRP’nin 0,38 dolarlık Fibonacci destek seviyesini kırması halinde, 0,10 dolara kadar düşebileceğini belirtti. Ancak bu, şu anki fiyatlardan yaklaşık %80’lik büyük bir düşüş anlamına gelmektedir. Bu tür bir düşüş, piyasayı sarsabilecek olağandışı bir olayın sonucu olabilir.
  • 0,10 dolarlık fiyat beklentisine rağmen CRYPTO ANALYST, XRP hakkında pozitif düşüncelere sahip ve fiyatın çok daha yüksek seviyelere çıkana kadar satmayı planlamıyor.
  • Geçtiğimiz günlerde CRYPTO ANALYST, Ripple (XRP) için 7 ve 27 dolarlık fiyat beklentilerini paylaşmıştı.
xrp

XRP’de %80’lik Düşüş Mümkün mü?

Ripple (XRP), kripto para dünyasında sıkça konuşulan konulardan biri haline geldi. Bu yüzden birçok uzman ve analist, XRP’nin gelecekteki fiyat hareketleri hakkında tahminlerde bulunmaktadır. Bu tahminlerin çoğu yükselişi işaret etse de, bazı düşüş beklentileri de göz ardı edilmemelidir.

CRYPTO ANALYST, XRP’nin son 7 ayda güçlü bir destek olarak gördüğü 0,38 dolarlık Fibonacci seviyesine vurgu yaptı. Eğer XRP bu destek seviyesinin altına inerse, 0,10 dolara kadar düşebileceğini belirtti. Ayrıca, bankalar ve diğer finansal kuruluşların XRP fiyatını kasıtlı olarak düşürebileceğini iddia etti.

CRYPTO ANALYST, %80’lik düşüş tahmininin gerçekleşmesi için nadir bir olayın meydana gelmesi gerektiğini ifade etti.

CRYPTO ANALYST’ın Geçmişteki XRP Fiyat Tahminleri

22 Eylül’de CRYPTO ANALYST’ın 7 dolarlık bir XRP fiyat beklentisi olduğunu duyurmuştuk.

O dönemde, XRP’nin yükselmesi için 0,57 doların üzerinde bir kapanış yapması gerektiğini belirtmişti. Eğer bu seviye aşılırsa, fiyatın %180 artarak 1,40 dolara çıkabileceğini tahmin etmişti.

Birkaç hafta sonra, 4 Ekim’de CRYPTO ANALYST, 7 dolarlık tahminini 27 dolara güncelledi. Bu tahminini, Ripple’ın SEC davasını kazanma olasılığı ve sınır ötesi ödemelerdeki potansiyeline dayandırdı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!