Altcoin Haberleri

Ünlü Analist, Ethereum Tabanlı Bir Altcoin’in Bitcoin (BTC) ve Binance Coin’den (BNB) Daha İyi Performans Göstereceğini Açıkladı!

Popüler bir kripto analisti, Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoinin hem Bitcoin (BTC) hem de Binance Coin’den (BNB) daha iyi performans göstereceğini düşünüyor.

Kaleo olarak bilinen takma adlı tüccar, Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) BTC’ye karşı bir kırılma için hazırlanabileceğini söylüyor.

“MATIC, hala biraz daha iyi olması gereken kolay bir alternatif. BTC çiftine bakarak ve uzaklaştırarak başlayalım. Baskın yapı, 21 Mayıs’a kadar uzanan bir HTF [Yüksek Zaman Çerçevesi] bayrağıdır ve başka bir bacak daha yükseğe hazır görünüyor.”

analist
kaynak: cryptokaleo/twitter

Kaleo, MATIC’in patlamadan önce BTC’ye karşı biraz geri çekilmesini beklediğini söyledi.

“ATH’ye [tüm zamanların en yüksek seviyesi]/fiyat keşfine geçiş olası görünüyor.”

seri146 kriptoup
kaynak: cryptokaleo/twitter

Analist, MATIC’in de BNB’ye karşı benzer bir yapı oluşturduğunu düşünüyor.

seri145 kriptoup
kaynak: cryptokaleo/twitter

Kaleo şu ifadeleri kullandı;

“MATIC şu anda piyasa değerine göre yalnızca 11. en büyük kripto para birimi. Basit bir 2x, onu listede ADA’nın üzerine ancak zar zor yerleştirir ve yine de MATIC/USD fiyatı için yeni bir ATH ile sonuçlanmaz.

Burada BTC konusunda son derece iyimserim. MATIC/BTC çifti olduğu kadar yükseliş eğilimindeyken, BTC’yi geride bırakan boğa piyasası ATH’sine yakın herhangi bir yere geri dönme şansı olan birkaç projeden biri olması beni şaşırtmaz.”

telegram 12

Analist, 1 doların altındaki herhangi bir MATIC fiyatının “oldukça ucuz hissettirdiğini” söylüyor.

MATIC yazı yazılırken 0,933509 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 11. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %1’den fazla arttı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!