Bitcoin Haberleri

Tim Draper: Bitcoin, Yakın Zamanda 250.000 Dolara Ulaşacak!

Tim Draper, milyarder bir risk sermayedarı olarak, Bitcoin’in hızla yükselişe geçerek 250.000 $ değerinde şaşırtıcı bir fiyata ulaşacağına inanıyor.

Observer ile gerçekleştirdiği son röportajında, Draper, BTC’nin önümüzdeki iki yıl içinde %900’den fazla kazanç sağlayarak parabolik bir ralli başlatacağına inandığını belirtiyor. Bu yükseliş trendiyle birlikte BTC, en iyi kripto varlık olma konumunu da sürdürecektir.

Draper, Aralık 2022’de kripto borsası FTX’in büyük bir patlama yaşamasının ardından Bitcoin’in altı ay içinde hedef fiyatına ulaşacağı tahmininde bulunmuştu. Ayrıca yatırımcıların muhtemelen merkezi olmayan ve yüksek kaliteli dijital varlıklara, örneğin BTC’ye yöneleceğini öngörmüştü. Bu nedenle Bitcoin’in değeri artmaya devam ederken yatırımcıların ilgisinin de artacağı düşünülüyor.

bitcoin haberleri

Bitcoin önümüzdeki yılda uçacak!

Draper, Bitcoin’in bu yılın Haziran ayına kadar hızlı bir şekilde yükselmemesine rağmen, zaman çizelgesini önümüzdeki yılın sonuna kadar uzatabileceğini belirtiyor.

“18 ay içinde haklı çıkacağımdan neredeyse yüzde 100 eminim.”

FTX’in çöküşü, Coinbase, Hotmail, Skype, Tesla ve Twitter gibi şirketlere erken yatırım yaparak büyük başarılar elde eden risk sermayedarı için bir uyarı çağrısı niteliğinde. Bu durum, merkezi bir varlık tarafından kontrol edilen kripto varlıklarını biriktirmek isteyen yatırımcılar için bir uyanış çağrısı olarak görülmeli.

BTC, Tezos, BTC Cash, Aragon [ve] Cardano gibi merkezi olmayan kriptolar merkezi kriptolardan çok daha iyi. XRP veya ETH gibi özel bir amacı olmadığı sürece neden hala merkezi kripto tutuyorlar bilmiyorum.

FTX/FTT’nin bu dersi verdiğini düşünebilirsiniz.” 

Bu yazıyı yazdığım sırada BTC, son 24 saat içinde %1,68 artarak 24.705 dolar seviyesinden işlem görüyordu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!