BİTCOİN

Bitcoin’in Sert Düşüşü Bu Sebebe Dayanıyor!

Milyarder Mike Novogratz, Bitcoin’in bu haftaki büyük fiyat düşüşünün sürpriz olmadığına inanıyor.

En iyi madeni paranın değeri Salı günü %17 düşüşle 43.050 dolara, neredeyse bir ayın en düşük fiyatına düştü.

Dijital varlık firması Galaxy Digital’in CEO’su Bloomberg TV ile yaptığı yeni bir röportajda, BTC’nin bir dizi temel faktör olarak aşırı satın alındığını ve olumlu haberlerin yatırımcılar arasında yutturmaca tetiklediğini söyledi.

bitcoin kripto para 1513059 2 1
bitcoin'in sert düşüşü bu sebebe dayanıyor! 1

“Piyasa çok uzadı. İyi sebeplerden dolayı uzun sürdü. Bence son sekiz haftada, kripto paranın sadece kötü para ve maliye politikasına karşı bir önlem olarak satın alınan Bitcoin değil, belki daha da önemlisi, web 3.0 olduğu konusunda büyük bir farkındalık oldu. Değer aktarımının interneti…

Visa gibi şirketlerin bir NFT satın aldığını ve dijital ürünlerin geleceklerinin büyük bir parçası olduğunu düşündüklerini gördüğünüzde; Dünyanın en büyük iki perakendecisi, bilim kripto mühendisleri ve kripto uzmanları için yardım isteyen Walmart ve Amazon, bunun bir teknoloji oyunu olduğunun ve hiçbir yatırımcının bir sonraki interneti kaçırmak istemediğinin farkına varıyor. Bu bir sonraki internet.”

Novogratz, kripto piyasasının kısa vadeli hareketini tahmin etmenin zor olsa da uzun vadeli yörüngesini görmenin kolay olduğunu söylüyor.

Bitcoin fiyatının 15 yıllık veya 12 yıllık uzun grafiğine bakın ve tüm dünyada gerçekleşen benimsemeyi düşünün. Artık bir varlık olduğunu biliyorsun. Bir değer deposudur…

Stan Druckenmiller bunun bir değer olduğunu söyledi. Kelimenin tam anlamıyla 30 yıldır gördüğümüz en iyi yatırımcı. Bu bir varlık. Buna bir değer deposu olarak inandıklarını söyleyen yeterince kurum var.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu