ALTCOİN

Ripple, Holo ve Dahası.. Ünlü Kâhin Seviye Seviye Açıkladı!

Başarılı Bitcoin ve altcoin tahminleriyle büyük bir takipçi kitlesini toplamaya devam eden kripto stratejisti Kaleo, Ripple (XRP) ve unutulmuş beş altcoin projesinin patlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Kaleo: Ripple satın aldım! 1,96 doların üzerine çıkacak

Yeni bir tweet’te usta analist Kaleo, 235.800 takipçisine, dördüncü en büyük kripto para düşüş trendinden çıktıktan sonra Ripple satın aldığını söyledi. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ayrıca devam ettim ve kopuş sırasında bir torba Ripple aldım. XRP bu tür bir hareket yaptığında, daha yüksek bir seviyeye ulaşana kadar tipik olarak yavaşlamaz. Kenardan izlemek istemiyorum.

1 8
Kaynak: Kaleo/Twitter

Analist, XRP’nin yeni yükseliş hareketiyle, 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 1,96 doların üzerine çıkabileceğini belirtiyor. Bu rakam, altcoin projesinin şu anki 1,34 dolarlık değerinden en az %40 potansiyel kazançları temsil ediyor.

Kaleo: Enjin Coin (ENJ) 3 dolarlık seviyeye oynuyor

Kaleo’nun listesindeki bir başka kripto parada Blockchain oyun platformu Enjin Coin (ENJ). Analiste göre, ENJ tokeni mevcut fiyatından en az %15’lik bir artışa işaret eden çapraz direncini kırdı. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ENJ/USD grafiğinde benzer görünüm. 3 ABD dolarına geri dönme arayışındayız.

2 9
Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Popüler altcoin Holo (HOT)’dan da satın aldım!

Sırada, analistin birkaç haftalık bir düzeltmeden sonra yükseliş trendini sürdüreceğini söylediği merkezi olmayan platform Holo (HOT) var. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geçen ay gördüğümüz gibi bir şey görme ihtimalimize karşı düşük bir oturma altlığına maruz kalmak istedim. Bu yüzden burada bir torba HOT aldım. Tahminimce bir ara/yeniden test görüyoruz, ardından gerçekten hareket etmeye başlamadan önce birkaç gün yukarı doğru bir kesinti yaşıyoruz.

3 8
Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: OXY, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,16 doları geçmeye hazırlanıyor

Analist ayrıca, Solana merkezli ana aracılık protokolü Oxygen’in fayda tokeni olan OXY’ye bakıyor. Kaleo’ya göre OXY, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,16 doları geçmeye hazırlanıyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada hala OXY’nin büyük bir hayranıyım… Çift tabanı temizleyin, yüksek aralıkları test edin. Yeşil dikdörtgenin üzerine çıkarsanız, gökyüzü 4,50 ABD dolarından fazla açık olmalıdır.

4 4
Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Bu altcoin daha yüksek seviyelere doğru devam etmeye hazır görünüyor

MAPS projesi de Kaleo’nun listesinde. Kripto analistine göre, Solana tabanlı seyahat ve navigasyon platformu mevcut fiyatından çok fazla artı potansiyel sunuyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

MAPS, unutulmuş gibi geliyor. Solana ekosisteminin sağlam olan ancak yine de gerçekten çok fazla şey yapmayan bir başka üyesi. Son zamanlarda uzun vadeli bir aralıktan yeni zirvelere çıktı, kırılmayı yeniden test etti ve daha yüksek seviyelere doğru devam etmeye hazır görünüyor. Ben long’um…

5 1
Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Raydium (RAY)’da önce 15 dolar, sonra hızla 30 dolar

Kaleo’nun radarındaki son kripto para, analistin 13 dolarlık direncini kırdığı için patlamasını beklediği Solana merkezli otomatik piyasa yapıcısı Raydium (RAY)’dur. Analiste göre, RAY %100’ün üzerinde kazanç elde edebilir. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sadece bir zaman meselesi RAY hızla geliyor… Önce 15 dolar, sonra hızla 30 dolar.

6 1
Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor. Ayrıca analist, bazı altcoin tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!