Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Monero, MATIC ve Binance Coin Fiyat Analizi: 29 Temmuz

Monero’nun piyasa değeri arttı, ancak fiyatlardaki artışa rağmen MATIC ve Binance Coin’in piyasa değeri düşüş yaşadı. XMR’nin fiyatı düşük volatilite şansı gösterirken, MATIC haftalık %47,2 kazanç kaydetti ve son olarak Binance Coin olası bir fiyat kırılmasına yönelebilir. 

Monero

xmr july 28 1536x593 1
XMR/USD , TradingView

Monero’nun fiyat hareketi dün fiyatlardaki düşüşün ardından durduruldu, ancak son 24 saat içinde XMR %2,5 arttı. Basın zamanında, kripto para geçen hafta %23.3 değer kazanarak 230$’dan işlem görüyordu. Yukarı yönde, boğalar ivme kazanırsa, fiyatlar 232 dolarda direnç görebilir ve düşüşle destek bölgesi 215 dolarda yer alır. Piyasa değeri bir gecede %3,62 arttı. 

Bollinger Bantları genişledi ve paralel kaldı, bu da fiyatların oynaklıkla işlem göreceğini, ancak yaklaşan işlem seanslarında sınırlı bir aralıkta kalacağını gösterdi. Madeni paranın işlem hacmi, basın zamanında %2,20 düştü. Sıkıştırma Momentum Göstergesi , nispeten daha az oynaklık dönemine işaret eden bir sıkışıklığa girdi.

MATIC

matic july 28 1536x593 1
MATIC/USD , TradingView

Haftalık zaman çerçevesinde MATIC, fiyatlarda %47.2 gibi şaşırtıcı bir artış kaydetti. Aşağı yönde, kripto para desteği 0,94 ABD doları seviyesinde kaldı ve fiyatlardaki artışla MATIC, 1,06 ABD doları seviyesinde dirençle karşılaşabilir.

4 saatlik teknik grafikte görüldüğü gibi Parabolik SAR’ın düşüş eğilimi , şamdanların üzerindeki noktalı çizgilerini gösteriyor ve bu da fiyatların aşağı doğru hareket ettiği bir döneme işaret ediyor. Bollinger Bantları geniş ve paralel kaldı, bu nedenle aralıkla birlikte fiyat hareketi beklenebilir.

Göreceli Güç Endeksi’nin para akışını resmetmesiyle satın alma baskısı da yukarı yönlü bir ivme kazandı . 

Binance Coin

bnb july 28 1536x593 1
BNB/USD , TradingView

Son yedi gün içinde, düzenleyici sorunlara rağmen kripto para biraz toparlandı. Madeni para, yazı yazılırken 317 $ karşılığında mevcuttu. 

BNB’nin volatilite yönü, Squeeze Momentum Göstergesi düşük volatilite ve bir satın alma sinyali gösterdiği için düşük kaldı . Alım sinyallerine rağmen BNB, diğer altcoinlere kıyasla piyasada alım gücünün arttığına tanık olmadı. 

Ortalama Yön Endeksi 20 işaretinde görüldüğünden piyasa eğilimi zayıflıyor gibi görünüyordu , bu da bir kırılma olabileceği anlamına geliyordu. Parabolik SAR’ın noktalı çizgileri fiyat seviyesinin üzerinde geziniyordu ve bu da düşüş trendinin söz konusu olduğunu gösteriyordu.

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!