Bitcoin Haberleri

Okcoin CEO’su Bir Sonraki Kripto ve Bitcoin (BTC) Boğa Koşusu İçin Üç Katalizör İsmi Verdi!

San Francisco merkezli kripto borsası Okcoin’in genel müdürü, bir sonraki kripto ve Bitcoin boğa koşusunu ateşleyebilecek üç katalizör belirledi.

Okcoin CEO’su Hong Fang, Kitco News ile yaptığı yeni bir röportajda mevcut merkezi para sistemlerinin başarısızlıklarından kaynaklanan sağlam para birimi sistemlerine yönelik artan ihtiyacın bir sonraki kripto boğa piyasasını ateşleyebileceğini söyledi.

Fang, El Salvador’dan çok daha büyük bir ekonomiye sahip bir ülkenin dijital varlıkları bir şekilde benimseyeceğini öngördüğünü söylüyor.

“Bence makro bir perspektiften bakıldığında, dışarıda zorluklar görmeye devam ediyoruz… Sanırım Dünya Bankası kısa süre önce bir düzine ülkenin gelecek yıl kendi ülkelerinin borcunu ödeyemeyebileceğini söyledi, bu da merkezi bir para sisteminin başarısızlığıdır.

Daha sağlam bir paraya ihtiyaç var. Belki El Salvador gibi ama belki daha büyük bir boyutta olabilir. Devam edeceğinden şüpheleniyorum.”

bitcoin haberleri

Bitcoin’in yarılanma döngüsü yükselen fiyatları tetikliyor

Fang’a göre, Bitcoin’in (BTC) 2024’te yarılanma döngüsüne girecek olması ve blok zincirleri üzerinde gelişen projeler de dijital varlıklar için yükselen fiyatların tetiklenmesine yardımcı olabilir.

“Bitcoin’in kendi yarılanma döngüsü var. Geçmiş kripto döngülerinin bir şekilde Bitcoin döngüsüyle çakışması tesadüf mü bilmiyorum ama bu da başka bir katalizör olabilir…

Üçüncü potansiyel katalizörün gerçek projeler olduğunu düşünüyorum. Bitcoin, DeFi [merkezi olmayan finans] ve NFT’ler [değiştirilemez tokenlar] ile ne zaman bir boğa piyasası yaşasak, bunun nedeni birçok inşaatçının son ayı piyasasında projeler inşa etmesiydi.

Bu nedenle, şu anda inşa edilmekte olan tüm projelerin, hizmet etme eğiliminde oldukları müşteriler tarafından hissedilebilecek biraz daha fazla madde olduğunda, başka bir boğa piyasasını tetikleyeceğini düşünüyorum.

Bitcoin bu haberin yazıldığı sırada 16,618$’dan işlem görüyor ve son 24 saat içinde %1.5’lik bir düşüş yaşadı. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!