Altcoin Haberleri

Kripto Analistine Göre, 2 Ethereum Rakibi Bu Hafta Patlamaya Hazır!

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, bu hafta patlamaya hazır olduğuna inandığı iki Ethereum rakibini yakından izlediğini söylüyor.

Sözde analist Pentoshi, 547.800 Twitter takipçisine kripto piyasalarının düşüş eğilimi belirtileri gösterdiğini ve boğaların yardım rallilerini ateşleyebileceğini öne sürüyor.

“Artık diğer bazı ilginç işaretlerle birlikte tüm zamanların en yüksek satışlarını (FTX başına) diplere indirdik, bu hafta bazı iyi ralliler alacağımızı hissediyorum. Fırsat kendini gösterirse AVAX’a teklif vermek isteyecektir. Bana tam olarak burada görmek istediğim şeyi gösterdi.”

Pentoshi’ye göre, akıllı sözleşme platformları Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) önemli destek alanlarına çarptıktan sonra tekrar toparlanıyor.

“Tamam, birkaç saatlik müzakereden sonra SOL’deki orijinal plana sadık kalmaya karar verdim.

Evet, ben de satın almaktan biraz korkuyorum. Ama bu noktayı yarım yıldır işaretledim. Tarihsel desteği var ve muhtemelen ortalama bir geri dönüş sağlıyor.

AVAX’ta da aynı şekilde.

Kutunun alt yarısı.”

image 5
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Yazının yazıldığı sırada Solana, Pentoshi’nin işaretli destek seviyesi olan 50$’ın üzerinde 55.39$’dan işlem görüyor.

image 4
Kaynak: Pentoshi/Twitter

AVAX, Pentoshi’nin 31.20$’lık desteğinin de üzerinde, 34.22$’dan el değiştiriyor.

Yaygın olarak takip edilen kripto stratejisti, iki Ethereum rakibi için kısa vadeli hedeflerini de açıklıyor.

“SOL’de kısa vadeli 58-60 $’ın makul olduğunu ve AVAX’ın yeniden değerlendirmesi için belki 36 $ veya daha fazlasının olduğunu düşünüyorum. Bunları çevirin = yeni hedefler.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!