Altcoin Haberleri

Kripto Analistine Göre Bitcoin, Ethereum ve Solana için Tutması Gereken Seviyeler!

Yakından takip edilen bir kripto analisti, dijital varlık piyasaları doğru olduğu için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) için kritik destek seviyelerinin nerede olduğunu düşünüyor.

En son Teknik Roundup haftalık bülteninde, Cred olarak bilinen takma adlı analist, uzun vadeli zaman diliminde Bitcoin için bir yükseliş yapısının bozulmadan kaldığını söylüyor.

56.000 ila 58.000 $ aralığını, kırılırsa muhtemelen 50.000 $ seviyesine bir düşüşe yol açabilecek önemli bir destek olarak işaret ediyor.

“Sığ bir geri çekilme yeterli olmazsa ve piyasa 56.000-58.000 $ arasında destek kaybederse, kısa vadede zor, ancak orta vadede potansiyel olarak yapıcı olur.

Bu durumda, yeni zirvelere doğru yüksek olasılıklı bir devam kurulumu için 56.000-58.000 $ ‘lık bir geri ödeme beklenebilir veya 50.000 $ tutamacı civarında daha yüksek bir düşük ile bozulmadan kalan haftalık yükseliş piyasa yapısına bahse girilebilir.

Her halükarda, koparma devam etmezse, ölüm cezası olmaz.”

kripto

Ethereum’a bakıldığında Cred, 4.000 dolar seviyesini üç kez test ettiği için ETH’de yükselişe geçmenin mantıklı olduğunu söylüyor. Analiste göre, yükselişi sürdürmek için ETH’nin 3.000 dolarlık bir piyasa düzeltmesine dayanması gerekiyor.

“Basitçe söylemek gerekirse, piyasa geri çekilirse, düşük-orta 3.000 dolarlık çoklu zaman çerçevesi desteği tutmalı. Olmazsa, bu yuvarlak sayı desteğini kaybetmek anlamına gelir ve haftalık düşük bir düşüşle sonuçlanır, bu da piyasa yapısında düşüş eğilimine işaret eder.”

Akıllı sözleşme platformu Solana’ya gelince, Cred, SOL’un yatay bir dönemden yükseliş trendine geçtiğini ve 174$ seviyesinin üzerinde haftalık bir kapanışla kanıtlandığını söylüyor. Altcoin piyasası konusunda hala temkinli olsa da analist, son çıkışı başarısız olmazsa SOL için fiyat keşfi bekliyor.

“Majörlerin büyük bükülme noktalarında olduğu göz önüne alındığında, genel olarak (aykırı değerlerin dışında) altcoinlerde hala satılmıyoruz, ancak bir dereceye kadar bağışık olan veya en azından dalgalı dönemlerde daha iyi performans gösteren aykırı değerler olacaksa, Solana bir asaldır. aday.

Bu kırılma devam ederse, bu tüm zamanların en yüksek seviyesi ve devam eden fiyat araştırması anlamına gelir.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!