Bitcoin Haberleri

Kripto Strateji Uzmanına Göre Bitcoin, Boğa Resmi Oluşturuyor

Kripto dünyasının dikkatle izlenen uzmanı Jason Pizzino, Bitcoin‘in (BTC) kısa süre içinde artışa geçeceğine dair kuvvetli inançlar taşıyor.

Pizzino’nun en son strateji konuşmasında, Bitcoin’in Wyckoff toplama modelinin ilerleyen safhalarında olduğunu ve bu durumun, kripto paranın yakın zamanda boğa piyasasına girmesi için sağlam bir zemin hazırladığını belirtiyor.

Pizzino’ya göre, BTC şu anda Wyckoff toplama modelinin D Fazında olabilir, bu da ticaret aralığının üst sınırına doğru bir yükselişi ve daha sonra kritik bir destek seviyesine doğru bir geri çekilmeyi işaret ediyor.

Bitcoin’in ticaret aralığının zirvesine (30.000 $) ulaşmadan önce 25.000 $’ın altına düşmeden önce yükseldiğini vurgulayan Pizzino, “Bitcoin, hala bir yükseliş patikasında. [Faz E ve Faz D] içinde olmamız gereken önemli yükseliş yapılarıdır.

Faz D’den Faz E’ye geçişin önemi, artan bir momentumumuz olduğudur ve anlaşılan o ki bu süreç devam ediyor – son destek seviyesi, temel olarak, fiyat yeniden yükselmeden önce piyasadan mümkün olduğunca çok arz çekmeye çalışılan yer.

Dolayısıyla, Faz D olsun veya Faz E olsun, her iki senaryoda da yükseliş eğilimi içindeyiz. Bir artış yapılanması içindeyiz.

Ve eğer Faz D’deyseniz, bu, kaçıran herkes için Bitcoin’e yeniden toplama bölgesinde daha fazla fırsat sağlar. Bu nedenle buna (25.000 $), piyasa ilerlemeden önce bir boğa piyasasının desteği olarak bakıyorum.” dedi.

bct56
kaynak: jason pizzino/youtube

Wyckoff Yöntemi’nde, bir toplama planının E Fazı, talebin tam anlamıyla hakim olduğu ticaret aralığının üstünde bir hareketle karakterize edilir.

Bu yazının yazıldığı sırada, Bitcoin 26.776 $ değerinde işlem görüyor

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!