Kripto Para Haberleri

Kripto Analistinden Beş Güçlü Altcoin Önerisi

Dalgalı piyasa koşullarına rağmen direnç gösteren beş altcoin, tanınmış bir kripto analisti tarafından öne çıkarıldı.

Sosyal medya platformu X’te 217.200 takipçiye sahip olan Altcoin Sherpa adlı kripto analisti, katman-1 protokolü Injective (INJ), çapraz zincir protokolü Wormhole (W), veri demokratikleştirme projesi JasmyCoin (JASMY), Bitcoin (BTC) katman-2 ölçeklendirme çözümü Stacks (STX) ve katman-1 blockchain Toncoin’in (TON) genel olarak aralık sınırına sahip bir piyasada yükseliş eğilimi gösterdiğini söylüyor.

“Bu varlıkların aktif işlemlerini inceleyin; şu anda birçok şey yolunda gitmiyor gibi görünüyor.”

kripto analistinden bes altcoin onerisi

Wormhole (W)

Analiste göre Wormhole, en çok tercih edilenlerden biri. Fakat W’nin geri çekilip durgunlaşmasının hala mümkün olduğunu da ekliyor.

“W, günümüzde piyasadaki en güçlü kripto paralardan biri olarak dikkat çekiyor. Aktif bir yatırımcıysanız, bu varlığa odaklanmanız önemli. Ben, fiyat çıkış noktasında satın almayı planlıyorum; eğer belirgin bir düşüş yaşanırsa, aynı fiyat aralığında işlem görmeye devam edecek ve beklediğimiz büyük hareket için henüz hazır olmayacak.”

W şu anda 0,644 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte küçük bir düşüş yaşadı.

JasmyCoin (JASMY)

Sherpa, JasmyCoin’in (JASMY) “son derece güçlü” göründüğünü ve muhtemelen düzeltmeden önce direnç seviyesine yükseleceğini söylüyor.

“JASMY’nin oldukça güçlü bir performans sergilediği açık. Hareketlerini tam olarak anlayamasak da, bugün hiç kıpırdamadı. Açıkçası, önemli bir geri çekilme olmadan önce 0,067 dolar seviyesine ulaşma potansiyeli taşıyor.”

JASMY şu anda 0,0397 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %5,25 artış yaşadı.

telegram 12

Diğer Altcoinler

Analistin önerdiği diğer altcoinler, Injective (INJ), Stacks (STX) ve Toncoin (TON) ise yazıda detaylı olarak ele alınmadı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan içerikler tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!