Ethereum Haberleri

Popüler Kripto Analisti Ethereum (ETH) Uyarısında Bulundu!

Yaygın olarak takip edilen kripto para analisti Benjamin Cowen, Ethereum’un (ETH) en az bir büyük ekonomik endişe nedeniyle çökebileceği konusunda uyarıda bulunuyor.

Ethereum düşüşü söz konusu

Analist Cowen, önde gelen akıllı sözleşme platformunun şu anki 1.174$’lık fiyatından %65’ten fazla düşebileceğini söyledi.

“ETH’nin ABD doları karşısındaki değerine ilişkin olarak burada hala bir bacak aşağıda baktığınızı düşünüyorum. Bence bu 400-600 dolar aralığı, son döngüde gördüğümüz aynı değer türünü aramaya başlamak için iyi bir nokta.”

Cowen ayrıca kripto YouTube kanallarını izleyen ve dijital varlıklara ayrılmış Twitter hesaplarını takip eden kişilerin sayısını takip ederek alandaki perakende ilgiyi ölçen bir gösterge olan sosyal risk metriğini de yakından izliyor.

Cowen’e göre, ETH’nin sosyal risk metriği, başka bir satış olayı için hazırlandığını gösteriyor.

“Hala Ethereum’un eninde sonunda daha düşük fiyatlara bakacağını düşünüyorum. Bunun sosyal risk fikri tarafından desteklendiğini düşünüyorum. Sosyal risk nihayet yeni düşük seviyelere çıkıyor. Sosyal risk düştüğünde tipik olarak Bitcoin hakimiyeti artar…

2018’de burada olduğu gibi bir sosyal risk düştüğü için, Ethereum bir sonraki ayağını burada indirdi.”

seri207 kriptoup
kaynak: benjamin cowen/youtube

Cowen ayrıca, Federal Rezerv’in sürekli faiz oranı artışları tarafından tetiklenmesi muhtemel bir durgunluğun ETH’yi çok aşağı çekeceğini söylüyor.

“600 dolarlık bir Ethereum’un veya hatta 400 dolarlık bir Ethereum’un bu seviyelerden başka bir %50 veya daha fazla düzeltme olduğunu bildiğinizi anlıyorum. Ancak bunun sadece fiyat açısından ve teknik açıdan değil, olabileceğini düşünmek için nedenler olduğunu düşünüyorum.

telegram 12

Ve yanmış olan tüm Ethereum’un temel bir fikri olduğunu biliyorum. Ama işin diğer tarafı şu ki, bir durgunluğa bakıyoruz…

Bir durgunluk geliyorsa, kripto para birimleri gibi riskli varlıklar için muhtemelen iyi bir şey değil.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!