Sponsorlu Makale

2022’de Kripto ile Pasif Gelir Elde Etmenin 8 yolu!

2022’de bağlı kuruluş programları, bulut madenciliği ve diğer yöntemlerle kripto para birimleri ile para kazanabilirsiniz.

Bitcoin’in para ve bilgisayar biliminin bir birleşimi olduğu gerçeğinden endişe etmeyin. Başlamak basittir ve bir uzman olmanıza gerek yoktur. Biraz şans ve ihtiyatlı yatırım ile, 2022’de hala çevrimiçi para kazanabilirsiniz. Birçok kişi işlemleri tamamlamak için kripto para birimleri kullansa da, bunlar daha çok yatırım olarak tartışılır ve tek bir Bitcoin’in değerini izleyen tüm web sitelerine yol açar.

kripto para

1 – Bulut Madenciliği

Herhangi bir özel yazılım veya donanımı indirmeden veya doğrudan kullanmadan, kiralık bulut bilişim kaynaklarını kullanarak kripto para madenciliğini sağlamak için “bulut madenciliği” kavramı geliştirildi. Hesap oluşturmak, mütevazı bir ücret ödemek ve uzaktan bitcoin madenciliği yapmak, insanların yapabileceği tüm faaliyetlerdir. Bulut madenciliği işletmeleri sayesinde madencilik artık daha geniş bir kullanıcı kitlesi için daha erişilebilir ve kârlıdır.

bytebus.com – 2022’nin en iyi bulut madenciliği platformlarından biri.

Dünya çapında 360.000’den fazla kullanıcısıyla bulut madenciliği hizmetleri sunan ilk işletmelerden biri olan Bytebus, 2018 yılında kuruldu. Giriş yapıp Bytebus’a katılarak hızlı ve hızlı bir şekilde bulut madenciliği yapabilirsiniz.

Özellikler:

  • Hemen 10$ almak için kaydolun.
  • Yatırım yapmadan para kazanın.
  • Günlük planlar satın alınabilir.
  • Günlük oran 2%-10%
  • Genel gider ve elektrik ücreti yok.
  • Profesyonel personel, günün her saati müşteri desteği sunar.
  • Ondan fazla kripto para madenciliği yapmak için platformu kullanın.
  • Sistemi savunmak için DDoS ve SSL kullanılır.
  • Hesabınızdan günlük ödemeler ve hızlı para çekme işlemleri yapın.

Bytebus hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: https://bytebus.com/

Twitter: https://twitter.com/bytebusUK
Facebook: https://www.facebook.com/bytebusUK/
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=F-EPwao6ZLQ&t=40s

2 – Ortaklık Programları: Arkadaşlarınıza önererek bonus kazanın

Müşterileri web sitelerine veya uygulamalarına yönlendirerek çeşitli bitcoin ortaklık programları aracılığıyla para kazanabilirsiniz. Ortaklık programı üyeliği ücretsizdir. Bir hesap oluşturduktan sonra size benzersiz bir URL verilecektir. URL’yi web sitelerine, bloglara, forumlara ve sosyal medyaya yaymak size kalmış. Birisi sizin bağlantınız üzerinden her kaydolduğunda veya satın alma yaptığında size ödeme yapılır. Hızlı başlama ve para kazanma yeteneği ana avantajdır. Ayrıca, tüm bu çabayı gösterdikten sonra günler, haftalar, aylar ve hatta yıllar boyunca para gelmeye devam edecekti. Halihazırda bir web sitesi işletiyorsanız veya sosyal medyada oldukça fazla takipçiniz varsa, bağlı kuruluş programları iyi bir pasif para kazanmanın harika bir yolu olabilir.

Yatırım yapmasanız bile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tavsiyelerinizden biri tarafından tamamlanan her satın alma işlemi için %3 tavsiye komisyonu bonusu almaya hak kazanırsınız. Örneğin, birisi sizin referans kodunuzu 100$’lık bir işlem yapmak için kullanırsa, ücretsiz olarak 3$ alırsınız.

Ortaklık Programları hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: https://bytebus.com/referralprogram

3 – Günlük Ticaret Kripto Para Birimi

Ticaret ve yatırımın benzer olduğu iddia edilebilir. Bununla birlikte, ilgili zaman ufukları tipik olarak onları bir dereceye kadar ayırır. Tüccarlar hızlı bir kar elde etmeye çalışırken, yatırımcılar her yıl portföylerinde yalnızca birkaç değişiklik yapabilir. Bununla birlikte, hisse senetleri veya diğer menkul kıymetler gibi günlük alım satım, kripto para birimleri ile para kazanmanın başka bir yolu olabilir. Hızlı bir kar elde etmek için, günlük tüccarlar aynı gün içinde birçok varlık alıp satarlar. Bu riskli bir strateji çünkü bitcoin değerinin bir gün veya zaman içinde nasıl değişebileceğini tahmin etmek zor. Bu günlerde herhangi bir piyasada günlük işlemlere başlayabilirsiniz;

Tek yapmanız gereken kaydolmak, bazı varlıklar satın almak ve başlamak için biraz araştırma yapmak. Ayrıca, kullanıcıların bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin eğilimlerini deşifre etmesine ve küçük bir tüccar olarak başarılı olmasına yardımcı olan bitcoin kârı gibi otomatik bir ticaret platformu kullanarak ticarete başlayabilirsiniz.
Tavsiye: Günlük ticaret yapmayı planlıyorsanız, teknik ve temel analiz kullanarak hisse senedi analizinde uzman olmayı düşünün; bu teknikler, ticareti yapılan tüm varlıkları değerlendirmek için sıklıkla kullanılır.

4 – Satın al ve HODL

Bu süreç, bitcoin ile para kazanmanın en sevilen yaklaşımıdır. Yatırımcıların çoğu, hala nispeten ucuzken Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple ve diğerleri gibi kripto para birimleri satın alıyor. Piyasa fiyatları yükseldiğinde, kâr için satabilirler. Bu yatırım stratejisini kullanmak, değeri hızla değişebilen ve istikrarlı getiriler üretebilen daha istikrarlı ve değişken varlıkların bulunmasını gerektirir.

Sonuç olarak Bitcoin ve Ethereum gibi varlıklar bu açıdan güvenli yatırımlar olarak düşünülebilir. Bu varlıkların istikrarlı fiyat değişimlerini sürdürme geçmişi vardır. Ancak değeri artacağına inandığınız herhangi bir varlığı takas edebilirsiniz; Elinizde tutup tutmayacağınıza karar vermeden önce her satın alma işleminde gerekli özeni göstermelisiniz.
Ek olarak, pahalı varlıklara yatırım yapmanın faydaları vardır. Sadece borsalarda popüler olmayan kripto para birimlerini iyi potansiyel değerle birleştirmeyi düşünün. Olumlu fiyat değişiklikleri olan sayısız küçük ölçekli altcoin var.

5 – Kriptonuzu Stake Edin

Cryptocurrency stake işlemi, paranızı bir bankada kilitlemeye ve faiz kazanmaya benzer şekilde çalışır, tıpkı bir mevduat sertifikası (CD) gibi. Desteği stake ettiğiniz web sitesinden ödüller veya faiz karşılığında kripto para varlıklarınızı “kilitlersiniz”. Merkezi ve merkezi olmayan seçenekler de dahil olmak üzere çok sayıda platform ve borsa,

6 – Bir Kripto Para Şirketi İçin Çalışın

Bitcoin endüstrisinde iş bulma olasılığı, daha fazla kabul gördüğü için arttı. Birçok kripto para biriminden biri için veya kripto para birimlerinin patlamasından kazanç sağlamak isteyen şirketler veya endüstriler için çalışabilirsiniz. Kripto para birimleriyle uğraşan işletmelerin, programcı çalıştırmanın yanı sıra pazarlama, insan kaynakları ve siber güvenlik pozisyonlarını doldurması gerekiyor.

7 – Verim Tarımı

Verim çiftçiliği, kripto para birimleri için en iyi iki pasif gelir kaynağıdır. Defi’de pasif kripto para birimi geliri elde etmenin merkezi olmayan bir yoludur ve merkezi olmayan borsaların canlı operasyonları onu önemli ölçüde etkiledi. Merkezi olmayan borsalar veya DEX’ler, yatırımcı likiditesine ve akıllı sözleşmelere bağlı gelişen ticaret platformlarına dönüşmüştür. Merkezi olmayan borsalarda, kullanıcının komisyoncular veya diğer yatırımcılarla işlem yapması gerekmez. Öte yandan, bazen akıllı sözleşmeye dayalı likidite havuzları veya yatırımcı tarafından yatırılan nakit koleksiyonları olarak bilinen likidite sağlayıcılarla iletişim kurabilirsiniz. Havuzun maruz kaldığı alım satım giderlerinin belirli bir kısmı likidite sağlayıcılara dağıtılır.

8 – Kripto Kredisi

Pasif bir gelir elde etmek için kripto para varlıklarınızı kullanmanın en basit ve en kolay yolu borç vermektir. Kripto kredisi, aslında, kripto ekosisteminin hem merkezi hem de merkezi olmayan bölümlerinde en çok sevilen hizmetlerden biridir. Yatırımcılar, çeşitli borç verme programları aracılığıyla, kripto para varlıklarını faiz karşılığında borçlulara ödünç verebilirler. Eşler arası kredi, marj kredisi ve Defi kredisi, 2022 için en iyi kripto para birimi pasif gelir akışlarından birkaçıdır.

Para kazanmak için kripto para kullanmaya başlamak için çok mu geç?

Hiçbir şekilde. Bu varlık sınıfı henüz emekleme aşamasındadır. Kripto para birimleri alanında düşünülemez gelişmeler gerçekten gerçekleşecek. Bu yeni yönler, muhtemelen kripto para biriminden kâr etmek için daha fazla fırsat sunacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!