Sponsorlu Makale

HUBburger®: Kenevir şirketlerinin tokenizasyonu zaten burada!

cmsgq0uk8rox2qerzeaoluntczgh1oxvyhzfrf68ecyuemgvxab96qmq3wnoa81lap 7pzmfzm9vnclbaorvqdwk7pfn07dxdeyiguz751zd yg7nrp5ubccvkiczbukracdbgcgwnnb24omeqxhb7q

Kenevir endüstrisi son yıllarda muazzam bir büyüme kaydetti ve önümüzdeki yıllarda yeni zirvelere ulaşması bekleniyor. Kenevir endüstrisi büyüdükçe, şirketler sermaye toplamak için yenilikçi yollar arıyor ve tokenizasyon hızla popüler bir seçenek haline geliyor.

NFT ile tokenleştirme nedir?

NFT ile tokenleştirme, bir varlığı dijital token NFT’ye dönüştürerek blok zinciri ağında alınıp satılmasına olanak tanıyan bir süreçtir. Süreç, varlıkların kısmi sahipliğini mümkün kılarak yatırımcılara bir varlığın tamamını satın almak zorunda kalmadan bir kısmına yatırım yapma olanağı verir.

Bir NFT ek olarak değerli bir faydaya sahipse, böyle bir NFT benzersiz hale gelir ve birçok faydalı iş ve geliştirme fırsatının anahtarı olarak görülebilir. Bunlardan biri, örneğin, özel kapalı yatırım gruplarına veya diğer etkinliklere, yalnızca sahiplerinin kullanabileceği hisselere erişim olabilir. NFT etrafında bir topluluk oluşturmak, iletişim ağınızı genişletmenize ve uygun bir giriş eşiği aracılığıyla sahipleri önceden doğrulamanıza olanak tanır. HUBburger® projemizde NFT tohumunun kullanışlılığına göz atın.

me5clyg6xd09hvumom2dcd56qocg97ddu1srv0gi4ssqpbth4t5wopdb2kgmi0uaansg1bjnfryprjfhdzaxf4ix xc8mzqepatpnxqd8cmdffdftsmfnww 9dmqawlaljw8pc 65hdt6ld rmlqpgg

Likiditeye erişim

Tokenlaştırmanın en büyük faydalarından biri likiditeye erişim kabiliyetidir. Şirketler varlıklarını tokenlaştırarak hızlı ve verimli bir şekilde sermaye toplayabilir. Bu süreç aynı zamanda geçmişte yatırım yapma imkanı bulamayanlar da dahil olmak üzere daha geniş bir yatırımcı kitlesine yatırım fırsatları sunuyor. Küresel erişim, küresel olarak topluluk ve güçlü ortaklıklar kurmamızı sağlar.

Artan şeffaflık

Blok zinciri ağındaki varlıkların tokenizasyonu daha fazla şeffaflık ve hesap verebilirlik sağlar. Bu, özellikle düzenleme ve uyumluluğun büyük önem taşıdığı kenevir sektöründe önemlidir. Şirketler blok zinciri teknolojisini kullanarak token hareketlerini kolayca takip edebilir ve tüm işlemlerin ilgili düzenlemelere uygun olmasını sağlayabilir. Projeye uyarlanmış Tokenomics, arzda bir azalmaya izin verir ve bundan dolayı tokenler ve NFT’ler için fiyat artışları gelmelidir. Token’ların gerçek bir faydası varsa, sahipleri bunları satmak istemeyecek ve potansiyel alıcılar bunlara göz dikecek ve bunları elde etmek isteyecektir.

Artan erişilebilirlik

Tokenizasyon, yatırımcıların varlıklara erişimini ve ticaretini kolaylaştırır. Tokenleştirme, giriş engellerini azaltarak yatırımın demokratikleşmesine yardımcı olabilir ve internet bağlantısı olan herkesin kenevir endüstrisinin bir kısmına yatırım yapmasına olanak tanır.
HUBburger® projesi, Ocak ayının ortasından bu yana kenevir ürünleri otomatları kurduğumuz Circle K benzin istasyonu zinciriyle (makinelerin fotoğrafı CK’dan) ve HUBburger® tarafından düzenlenen birçok müzik ve eğitim etkinliğine sponsor olacak Mascotte markasıyla olan ortaklığımızın da gösterdiği gibi, küresel etkiye sahip gerçek bir iş projesidir.

HUBburger® – ilk küresel kenevir ekosistemi

3fw8tamvfo8xxx gqqyjgdiiuclnxc3jn2gnnz 4l4ytezx4rlf

“Ekosistemimiz teknolojik açıdan çok gelişmiş ve kenevir endüstrisindeki farklı alanları birbirine bağlayarak her bir HUBburger® ortağının satış kanallarını çeşitlendirmesine olanak tanıyor. HUBburger® satış ağlarıyla ortaklık kuruyor ve daha küçük üreticilerin küresel etkileri olan ağlarla ortak olmalarını sağlıyor. Online platform Mart 2023’te faaliyete geçecek ve 32 dilde hizmet verecek. Doktorları ve eczacıları günlük yaşamda esrar kullanımının faydaları hakkında bilgi sahibi olmaları için eğiteceğimiz eğitime odaklanıyoruz. Platformda 9 departman yer alacak”

-CEO Maciej Sagal

ymbdqpwxu3yegbvziqzv a o1sn w0tx0tgysfbcvyqcav9fz1p8npr5 vvs udyaromgk0dvvzsaeauzabq2t djdhwrychwtlmiuiwvbmelrnz0hq

“HUBburger, sektörümüzün başından beri karşı karşıya olduğu sorunlara bir çözümdür. Şu anda yeni bir ekonomi dalı inşa eden ve ilerleyen yasallaştırmanın, inovasyonun sektörümüzün daha da büyümesine yardımcı olacağı yeni bir esrar dönemine giren bizleriz. Sadece tüm gücü tek bir yere odaklamak, dağınık segmentleri organize edecek ve bir bütün olarak büyümemize izin verecektir.”

Piotr Liroy-Marzec

Proje, yukarıda bahsedilen ekosistemi genişletmeye yardımcı olacak ilk NFT token grubunu ön satışa sunmaya hazırlanıyor. NFT tohum satış teklifine göz atın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!