Altcoin Haberleri

Cardano (ADA) Ralliye Hazır: Boğa Sezonunun Ayak Sesleri!

Cardano’nun (ADA) fiyatında gözle görülür bir yükseliş kaydedildi ve bu artış, balina aktiviteleri ve diğer önemli göstergelerle paralel olarak ADA ağında bir canlanma sinyali veriyor.

İşte detaylar:

  • Cardano’nun (ADA) değeri son bir günde %5, geçtiğimiz iki haftada ise %30 artarak 0,32 dolar seviyesini aştı. Bu dönemde ADA ağında balina hareketlerinde de önemli bir artış gözlendi.
  • ADA’nın büyük yatırımcıları, son iki haftada %32 oranında daha aktif hale geldi. Bu durum, büyük yatırımcıların ADA’ya artan ilgisini gösteriyor.
  • Son zamanlarda yaşanan bu hareketlilik, birçok uzman ve analistin ADA’nın fiyat projeksiyonlarını yapmasına neden oldu. Bir analist, yükselen enflasyon karşısında ADA’nın fiyatının 30 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Diğer bir analist ise ADA’nın mevcut fiyatından %43 oranında bir artış gösterebileceğini, daha gerçekçi bir tahminle öne sürüyor.
cardano
cardano

Cardano (ADA) Ağında Balina Aktiviteleri Artıyor

Cardano’nun (ADA) son 24 saat içinde %3 değer kazanmasıyla pazarın dikkatini çekiyor. Aynı zamanda, ADA’nın fiyatı son bir haftada %30’dan fazla artış gösterdi. Bu yükseliş, ADA ağında balina aktivitelerinin yoğunlaştığı bir zamanı işaret ediyor. Kripto para analiz platformu Santiment’e göre, son bir hafta içinde ADA adres aktivitelerinde %36’lık bir artış yaşandı. Santiment, bu artışın son üç ayın en yüksek seviyesine ulaştığını belirtti.

Cardano (ADA) Büyük Bir Yükselişe Mi Hazırlanıyor?

Son zamanlarda Cardano (ADA) ve genel olarak kripto para piyasasında dikkate değer fiyat artışları gözlendi. Bu, öne çıkan analist ve uzmanların ADA fiyat tahminlerini yapmalarına yol açtı. Twitter’da tanınan kripto para analistlerinden Lucid, gelecekte ADA’nın fiyatının 30 dolara çıkabileceğini öngörüyor.

Lucid, bu tahminini artan enflasyon oranlarını bir temele oturtuyor ve bunun kripto para piyasasını canlandırabilecek bir katalizör olarak işlev göreceğini ve piyasa değerini 10 trilyon dolara çıkarabileceğini belirtiyor. Lucid’e göre, ADA bu büyük rallide öncü kripto paralardan biri olabilir.

Diğer analistlerden John Morgan ise ADA için daha muhafazakar fiyat tahminleri yapıyor. Morgan’a göre, işlem hacmindeki artış, ADA’nın fiyatında %43’lük bir artışı tetikleyebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!