Altcoin Analizleri

Cardano (ADA) Yorum ve Analiz: 10 Mart 2023

CoinMarketCap sıralamasına göre, ne boğalar ne de ayılar piyasayı kontrol edemiyor; son 24 saat içinde Cardano (ADA) fiyatı neredeyse hiç değişmedi.

cardano (ada) analiz
ada analiz

ADA saatlik grafikte yerel direncin yakınında 0,32 dolar seviyesinde işlem görüyor. Eğer alıcılar gün sonuna kadar bu seviyeyi koruyabilirlerse, yarın yükselişin devam ederek 0,3220 dolar seviyesine kadar çıkabileceği tahmin ediliyor.

cardano (ada) analiz
ada analiz

Cardano’nun orta vadeli büyümesi için tek gün etkili değil

ADA kuru, günlük zaman diliminde dünkü düşük seviyesi olan 0,3133 dolardan yanlış bir çıkış yaptı. Ancak orta vadeli büyüme için tek bir günlük geri dönüş yeterli olmayacaktır.

cardano (ada) analiz
ada analiz

Bu senaryoda, hafta sonuna kadar 0,32-0,3250 $ aralığında yatay bir piyasa beklenebilir.

cardano (ada) analiz
ada analiz

Uzun dönem grafikte, yatırımcılar 0,3187 $ seviyesine odaklanmalı. Eğer mum bu seviyenin üzerinde kapanırsa, ay sonuna kadar 0,33 dolar bölgesinde bir yükseliş potansiyeli mevcut olabilir. ADA, haber yazıldığı sırada 0,3199 dolar seviyesinde işlem görüyor.

ADA kaç tl fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!