Bitcoin Haberleri

Bloomberg Analisti, Bitcoin’in Emtialarla İlişkisinin Bir Fiyat İyileşmesine İşaret Edebileceğini Söyledi!

Bloomberg Intelligence kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in (BTC) emtialarla olan ilişkisinin, en iyi kripto varlığının fiyat toparlanma yolunda olduğunu gösteriyor olabileceğini düşünüyor.

McGlone, Bitcoin’in en indirimli ana varlık sınıflarından biri olduğunu söylüyor.

“Bloomberg Emtia Endeksi’ne (BCOM) karşı şimdiye kadarki en düşük kripto oynaklığı, Bitcoin’in daha iyi performans gösterme eğiliminin yeniden başladığını gösterebilir. Kripto fiyatının BCOM’a karşı uzunlamasına yukarı yönlü yörüngesini gösteren grafiğimiz, çoğu varlığa kıyasla tipiktir.

Ancak emtialara göre benzersiz olan, kriptonun 260 günlük oynaklığının yeni düşük seviyelere düşmesidir. Tarih bir rehberse, kripto yeni zirvelere doğru ilerlediğinde, Bitcoin oynaklığının emtialara kıyasla toparlanması daha olasıdır.”

seri93 kriptoup
kaynak: mike mcglone/twitter

BTC, yazı yazılırken 19.161 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son 24 saat içinde %1’in biraz üzerinde düştü.

McGlone, bu haftanın başlarında Bitcoin’in son zamanlarda amiral gemisi kripto varlığının 200 haftalık hareketli ortalamasının hesaplanmasının başlamasından bu yana en yüksek indirimle işlem gördüğünü belirtti.

“200 haftalık hareketli ortalamasının hesaplanabilmesinden bu yana 20 Eylül’deki en dik Bitcoin indirimi, kripto çöküşünün aşırılığını ve riske karşı kısa şort ödülüne karşı uzun yükseliş yörüngesinin potansiyel yeniden başlamasına karşı gösteriyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!