Kripto Para Haberleri

SHIB ve XRP Balinaları Kripto Varlıklarını Aniden Harekete Geçirdi!

Derin cepli Shiba Inu (SHIB) ve XRP sahipleri bu hafta sonu boyunca aktifti ve on milyonlarca dolar değerindeki kripto varlıklarını gizemli bir şekilde karıştırdı.

İlk olarak blok zinciri takip hizmeti Whale Alert tarafından bildirilen zincir üzerindeki veriler, bir kripto balinasının 3,35 trilyon SHIB tokenini kaynağı bilinmeyen iki cüzdan arasında transfer ettiğini gösteriyor.

Balina transferi sırasında işlem 28,18 milyon $ değerindeydi ve varlık ücret olarak 0,000894 Ethereum (ETH) ya da yaklaşık 1,12 $ ödedi.

Geçtiğimiz hafta Whale Alert, farklı bir cüzdanın o sırada 28,7 milyon dolar değerindeki 3,37 trilyon SHIB’yi bilinmeyen başka bir adrese aktardığı benzer bir işlemin izini sürdü.

SHIB transferleri, ekosistemin Shiba Inu ağı için merakla beklenen bir katman-2 blok zinciri olan Shibarium için vites yükseltmesiyle gerçekleşti.

Katman-2 blok zinciri, Shiba Inu’nun ana zinciri Ethereum’un düşük işlem hızını ele almayı amaçlayan bir ölçeklendirme çözümüdür. Shibarium kısa süre önce, blok zinciri işlem ücretleri ve diğer faaliyetler için kullanacağı yardımcı token için Bone ShibaSwap’i (BONE) seçti. BONE ayrıca kullanıcıların yaklaşan teklifleri oylamasına da olanak tanıyor.

kripto para haberleri

Ayrıca hafta sonu boyunca XRP balinaları da hamle yaptı. Whale Alert’e göre, 263,89 milyon XRP bilinmeyen iki cüzdan arasında transfer edildi. İşlem sırasında XRP hazinesinin değeri 88,88 milyon doların üzerindeydi. Blockchain takipçisi Bithomp’a göre, balina XRP Ledger’a (XRPL) 20 XRP ya da yaklaşık 7 $ tutarında bir ücret ödedi.

Whale Alert ayrıca blockhain ölçeklendirme çözümü Polygon’u (MATIC) içeren büyük işlemleri de tespit etti. İki işlem kökeni bilinmeyen cüzdanların büyük bir kripto borsasına MATIC göndermesini içerirken, bir işlem de Polygon’un akıllı sözleşmesi ile bilinmeyen bir cüzdan arasındadır.

Bu haberin yazıldığı sırada Shiba Inu 0,00000857$, XRP 0,349$ ve Polygon 0,856$’dan işlem görüyordu. Güncel fiyatlarını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!