Bitcoin Haberleri

Analist Nicholas Merten’e Göre Bitcoin Boğa Piyasası Ne Zaman Bitecek?

En iyi kripto analisti ve etkileyici Nicholas Merten, Bitcoin boğa piyasasının ne zaman zirveye çıkacağını tahmin ediyor.

Yeni bir videoda Merten, 463.000 abonesine önceki Bitcoin boğa piyasalarına bakıldığında, bu döngüde amiral gemisi kripto para birimi için zirveye yakın bir yerde olmadığımızı söylüyor.

“On bir yıllık fiyat geçmişi… Gerçekten ilginç olan, her bir döngünün 11 aydan 13 aya kadar genişlediğini görmemiz. Yani tarihi takip edeceksek buraya 12 ay daha ekleyebiliriz. Şu anda içinde bulunduğumuz döngünün beklenen süresi kırk yedi ay… Beklenen 47 aydan çok uzaktayız – zirveyi beklememiz gereken zaman Kasım 2022.”

shutterstock 1682134423 16 9 1614005607 880x495 1 16 9 1618810385 16 9 1619157189 16 9 1621505154

Yan bir döneme girerken birçok kripto tüccarı ve yatırımcısı piyasaya olan ilgisini kaybetmiş olsa da Merten, bunun bir Bitcoin zirvesi olduğunu gösterecek pek bir şey olmadığını da ekliyor.

“Şimdi herkes şu anda kendinden çok emin çünkü piyasa çok daha sessizleşti… Şu anda buradaysanız, etrafta dolaşan seçkin birkaç izleyicisiniz.”

Tüccar, Bitcoin’in bu döngüde bir zirveye ulaştığına inanmasa da, Merten, daha fazla insan pazarlara girdikçe ve özellikle kaldıraçla ticaret yapmaya devam ettikçe, Bitcoin’in yoğun inişler ve çıkışlar görmeye devam edeceği konusunda izleyicileri uyarıyor. Bu modelin sektördekileri BTC’nin bittiğine inandırabileceği konusunda uyarıyor, ancak gerçekte zirve noktasından uzak.

“Bu gerçekten inandırıcı bir pazar zirvesi mi, yoksa sadece fazla mı genişledik? Bu türev platformlarında kredi alan insan sayısının artmasıyla birlikte bu çarpıtmalar, bu abartılı mitingler ve düzeltmeler olmaya devam edecek.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!